petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanadının düşüklüğü ve tüyündeki renk?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayvansever1 tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. hayvansever1

hayvansever1 New Member

Beğenileri:
    0
    İlk olarak kanadı çoğu kez bu şekilde, bazende toparlayıp düzgün bir hal alıyor. Bu bir sorun olabilir mi?
    http://i.hizliresim.com/WVNW2m.jpg
    İkinci olarakta tüylerindeki bu renk kendi rengine ait bir durum mu acaba, yoksa hasta olduğunun bir belirtisi olabilir mi? Değişik geldiği için merak ettim.
    http://i.hizliresim.com/9VnvR8.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:54 --

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Cereyan da mı kaldı?kuşunuz,tüylerde bir sorun yok gibi

#2 Cihan UYĞUR, 12 Nisan 2015
    Son düzenleme: 12 Nisan 2015
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşun kendi rengi tüy değiştirecek ucmasinda sıkıntı yok ise bir sorun yoktur teleklerinde eksik olabilir

4. hayvansever1

hayvansever1 New Member

Beğenileri:
    0
    Kalmadığını düşünüyorum, ama bana gelmeden önce olmuş olabilir mi onu bilemiyorum. Tüylerindeki rengin matlığı galiba bana değişik gelen, sorun yoksa tamamdır. Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Çok teşekkürler. Uçmasında da bir sıkıntı yok gibi, acaba o eksiklik olsa uçmasına engel olur muydu?

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Olmazdı ama kanatlar arasında dengesizlik olurdu bu şekil

Sayfayı Paylaş