Karadeniz Pet

Kanarya çiftimin yavruları

Yeliz KOCAGÜN

Paylaşımcı Üye
Toplamda 5 yumurta yaptı dişi yumurtaları 9-10-11-12-13 subat tarih sırasıyla yumurtladı bir yumurtayı kontrol ederken kırdım içinde yavru varmış :( diğerlerini kontrol etmeye cesaret edemedim bu yüzden 23 şubatta ilk yavru cıktı yumurtadan su anda 2 tane diğer iki yumurta dolumu bilmiyorum bir süre beklemek lazım :D

q4vnjQ.jpg

9VNlgr.jpg

gk6R2b.jpg

Maşallah. Sağlıkla büyürler inşallah. Kanarya yumurtaları çok hassas oluyor. Muhabbet gibi değil. Hemen kırılabiliyor.

hemde çok çirkin :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

amin inşallah gökhan bey anında kırıldı yumurta çok üzüldüm kırınca
Olsun Yeliz Hanım. Onun ömrü o kadarmış. Kalanlar sağlıklı sıhhatli olsun. Hem her yapılan şey bir deneyimdir hayatta. Ancak böyle öğrenebiliyoruz bazı şeyleri.

elime almadım yumurta maşasıyla aldım ilk yumurtada sorun olmadı ikinciyi almamla kırılması bir oldu dediğiniz gibi deneyim kazandım eniştem çok dalga gecti artık iflah olmazsın yavrunun günahına girdin rüyalarına girer diye :D

elime almadım yumurta maşasıyla aldım ilk yumurtada sorun olmadı ikinciyi almamla kırılması bir oldu dediğiniz gibi deneyim kazandım eniştem çok dalga gecti artık iflah olmazsın yavrunun günahına girdin rüyalarına girer diye :D
Kabuğu da ince olabilir. Bazen oluyor öyle. Hiçbir şey olmaz. Siz kötü niyetli değilmişsiniz. Eniştenize de yavruları gösterin ;)

Allah nazardan saklasın
bu durumlarda insan üzülüyor tabi sonuçta canlı geçmiş olsun
muhabbet kuşu yumurtasından daha mı ince oluyor bunların kabukları acaba

Maşallah.Tüyleri kadar ömürleri olur İnşallah.Bereketli üretimler.

teşekkür ederim arkadaşlar

Son düzenleme:
Maşallah hayırlı üretimler

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah maşallah hayırlı olsun

Yeliz hnm gözünüz Aydın,yavrulara kavuşmak çok geç olmamış,benimde kanaryalar çok çabuk yavrü verirdi.Maşallah

Son düzenleme:
Maşallah. Tüyleri kadar hayrını görürsünüz İNŞALLAH
Fotoğrafları görünce gloster sevgim debreşti birden.
Hayırlı üretimler

Ooo bu duruma en çok sevinen kişiyim herhalde maşallah bereketli üretimler