petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanarya Kuşlarından Anlayan Kişileri Yetkili Olarak Alıyoruz

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, bir çok yetkililerin ve üyelerin bildiği üzere Muhammet Çelik kardeşimiz ile Kanarya Sevenler Forumu sitesini açtık, bismillah dedik ve başladık.

Bizler elimizden geldiğince girmeye çalışacağız, fakat bizlerinde bir yerde tıkandığı durumlar veya siteye giriş yapamadığımız yerlerde sizlerin devreye girmesini istiyoruz. Eğer Kanarya ve diğer Doğa Kuşlarından anlarım diyorsanız lütfen üye olup sitemize yorum altında belirtiniz.

Sitemiz: Kanarya Sevenler Forumu

Saygı ve Sevgilerimizle
    Tevfik AKTUNÇ - Muhammet ÇELİK

2. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    sağlam bir kanaryadan anlayan birini bulmanız lazım 40 50 yaş arasında işi çok iyi bilmesi lazımkı forumu ılerıye göturebılsın. kolay gelsın ıyı calısmalar

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Arkadaş sağlam çalmış benim tedavileri :D

http://www.kanarya.com.tr/m-k-hastalik-ve-tedavileri/228-fransiz-tuy-dokumu-hastaligi-tedavisi.html

Muhabbet Kuşların da Göz nezlesi (ŞİŞLİK) Tedavisi

#3 g0rky06, 2 Nisan 2015
    Son düzenleme: 2 Nisan 2015
  4. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Evet, ağırlık olarak Kanarya yer alıyor fakat diğer doğa kuşlarına da yer vermekteyiz. İnşAllah oda zamanla olacaktır.

Şimdi direk çalmışlar yazarak, bizleri de suçlu duruma düşürüyorsunuz. Çalmışlar kelimesi oldukça ağır kaçıyor biraz daha ölçülü yorum yapılırsa memnun olurum. Ben elimden geldiğince alıntı olduğunu veya kimden alıntı yaptığıma dair yazılar yazmaya çalışıyorum. Bir üyemizin konunuzu paylaşması sonucunda sanki bunu bütün siteye mâl edermiş gibi konuşmanız cidden olmadı.

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Orada "Arkadaş sağlam çalmış" yazıyor.

6. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Ne yazdığını görüyorum, ben size diyorum ki "Çalmak" kelimesi ağır bir itham diyorum. Ve çalma kelimesini ilk gören bunu bütün siteye mâl edebilir rahatlıkla.

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Bence çalmışlar kelimesi tüm siteye itham eden bir kelimedir. Çalmış bir kişiye mahsusdur.

Böyle yorum yapmanız yerine hata düzeltilmiştir. Gereken yapılmıştır denilebilir ;)

8. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    İçerisinde "Çalmış" olarak kullanılan bir cümle site ile birlikte kullanılıyorsa bu insanı irdeler dostum. Bizler her üyenin neler paylaştığını takip edemeyeceğiz belki de yeri gelecek, bir empati kurmanı istiyorum. Ben çalma-çırpma gibi şeylere son derece karşıyım, antipatim var bu tür kelimelere belki de bu yüzden bu kadar üzerine düşmüşümdür.

9. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Size yada Sitenize kullanılmış bir kelime yok. Arkadaş diye belirtilmiş.İznim alınmamış bana ait olan birşey kopyala yapıştır yapılmış çalınmamış ozaman.

#9 g0rky06, 2 Nisan 2015
    Son düzenleme: 2 Nisan 2015
  10. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    hayırlı olsun siteniz

11. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun teşekkür ederim, sağ olun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 20:05 --

Konu aktiftir.

12. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    hayırlı olsun site

net ortamında çalma diye bişey yoktur yer değiştirme vardır çalımış diyen herkes sanki yaptığı yada yazdığı şeyleri hiç biyerden görmeden direk kendi kafasındanmı yapıyor yazıyor yada icat ediyor herkes bişeyleri bir yerlerde görüp başka yere yazıyor yada kopyala yapıştır yapıyor yada içine katıyor vs..
    buda benim fikrim

#12 alse, 8 Nisan 2015
    Son düzenleme: 8 Nisan 2015
  13. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Forum sitelerinin asıl amacı zaten odur ki sayın hocam, 10 yıldır ben forum sitesi kurup-bozuyorum. Sözlüklerden, ansiklopedilerden vb. şekilde yerlerden birisi alır bir başkası da oradan alır. Tamamen kopyala-yapıştır olayı, elbette birisi gözlem yapacak kuşlar üzerinde de kendi emeği ile yazacak yazısını, oldukça zor bir durumdur ve tanıdığım bu şekilde yazan kişi sayısı 2 elin parmak sayılarını geçmez.

Bu arada sitemize davetlisiniz, her daim kapımız açıktır. Bekleriz ;)

14. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    işde bende öyle demek istiyorum çalma mantığıyla olaya bakarsak ozaman sözlükden aldıysan sözlükden ansiklopediden aldıysan ansiklopediden doktor veteriner söylediyse yada yazdıysa doktordan yada veterinerden çalmış oluyorsun neticede sözlüğü ansiklopediyi yazan yada sana reçete veren doktor veya veteriner git forumda yada başka bir platformada bu bilgiyi yada reçeteyi veya tedaviyi paylaş demedi izin almadın sorupda sahibinden paylaşırsan demekki sende çaldın bir yerlerden

#14 alse, 8 Nisan 2015
    Son düzenleme: 8 Nisan 2015
  15. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Evet hemfikiriz bu konuda, alımlarımız mevcuttur. Gelmek isteyen kişilere sonuna kadar kapımız açıktır.

16. Orhan ERGİN

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun kardeşim...
    buralarda da kanarya sever bi kaç dostum var.
    en yakın zamanda sitenizi tavsiye edecem...

özür dileyerek söylüyorum,
    bana Fenerbahçe yi anımsattığı için :mad:
    bi türlü sevemedim kanaryayı...

17. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Doğrudur, düşüncelere saygım var elbette sorun yok :)

Gelirseniz kapımız sonuna kadar açıktır, her daim bekleriz.

Sayfayı Paylaş