Karadeniz Pet

kanarya ve muhabbet kuşu hakkında sorum

• Konbuyu başlatan YASİN AY
  • Başlangıç tarihi
Y

YASİN AY

Guest
Arkadaşlar benim bir çift muhabbet kuşum var yerli GENİŞ TABANLI ÇEKMECELİ ÇİFTEHANE bu kafesi alsam yanına da kanarya koymak istiyorum 1 çift olurmu sizce olursa kanarya fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlar söyleyebilirlermi ? böyle sağlıklı 5-7 aylık arası 1 çift alsam ne kadara gelir sizce

şimdiden teşekkürler yardımlarınız için bide bu linkteki kafes bana kaça gelir eskişehirde oturuyorum

o anlamda değil. arayı kuşların birbirlerini göremeyeceği şekilde kapatmanız lazım. klasör kapağı gibi bir maddeyle

neden ki aradaki demir birbirlerinden uzak tutar onları zaten yani birbirlerini görseler ne olacak ki

Moderatör tarafında düzenlendi:
çift kanarya koyamazsınız.. Kanaryalar hakkında biraz araştırma yapın derim sadece eş zamanlarında kanaryalar yan yana atılır. Bu zamanlarda eşlemenin son zamanların hatta bitti gibi bir şey.. tek kanarya atarsanız olur

o zaman bir tane çift hane alıcam o linkteki kafesi ikisini ayırıcam sadece çiftleşme zamanında koyucam bide fiyatları nasıl

muhabbet kuşu ile kanarya yan yana konmaz kanaryanın ötüşünü bozar

Hocam önce kuşlarla ilgili biraz araştrma yapın daha sonra sorularınızın ne kadar garip olduğunu anlarsınız..

iyi forumlar..

Geri