petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanarya ve muhabbet kuşu hakkında sorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. YASİN AY

YASİN AY Guest

Arkadaşlar benim bir çift muhabbet kuşum var yerli GENİŞ TABANLI ÇEKMECELİ ÇİFTEHANE bu kafesi alsam yanına da kanarya koymak istiyorum 1 çift olurmu sizce olursa kanarya fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlar söyleyebilirlermi ? böyle sağlıklı 5-7 aylık arası 1 çift alsam ne kadara gelir sizce

şimdiden teşekkürler yardımlarınız için bide bu linkteki kafes bana kaça gelir eskişehirde oturuyorum

2. Mehmet ŞEKER

arayı kapatırsanız koyabilirsiniz

3. YASİN AY

YASİN AY Guest

arası kapalıdır herhalde

4. Mehmet ŞEKER

o anlamda değil. arayı kuşların birbirlerini göremeyeceği şekilde kapatmanız lazım. klasör kapağı gibi bir maddeyle

5. YASİN AY

YASİN AY Guest

neden ki aradaki demir birbirlerinden uzak tutar onları zaten yani birbirlerini görseler ne olacak ki

#5 YASİN AY, 27 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Haziran 2013
  6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    çift kanarya koyamazsınız.. Kanaryalar hakkında biraz araştırma yapın derim sadece eş zamanlarında kanaryalar yan yana atılır. Bu zamanlarda eşlemenin son zamanların hatta bitti gibi bir şey.. tek kanarya atarsanız olur

7. YASİN AY

YASİN AY Guest

o zaman bir tane çift hane alıcam o linkteki kafesi ikisini ayırıcam sadece çiftleşme zamanında koyucam bide fiyatları nasıl

8. Gökhan YILDIZ

muhabbet kuşu ile kanarya yan yana konmaz kanaryanın ötüşünü bozar

9. YASİN AY

YASİN AY Guest

peki muhabbet kuşu ile saka yan yana durur mu ?

10. Yücel YETİMOĞLU

Hocam önce kuşlarla ilgili biraz araştrma yapın daha sonra sorularınızın ne kadar garip olduğunu anlarsınız..

iyi forumlar..

Sayfayı Paylaş