petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanarya Yemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Ercan Uçar tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Arkdaşlar Muhabbet kuşlarına kanarya yemi verilmesinin ne gibi bir faydası var ne sıklıkla verilmelidir Damızlık kuşlaramı yada sadece yavrularamı verilir forumda o kadar aramama rağmen ilgili bir yazı bulamadım Tecrübeli kardeşlerim arkdaşlarım abilerim aydınlatırsanız sevinirim....

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kanarya yemi diger kabuklu yemlere gore daha ince kabuklu oldugu icin daha kolay sindirilir ama tek kanarya yemi degil diger yemlere karistiralrak verilir hepsi ayri ayri vitamindir kanarya yemi orani yusde 50 olabilir geri kalani diger kabuklular olabilir

3. Sevtap DERİN

Bende bugün aldım kanarya yemini ve diğer yemle karıştırdım. Oldukça faydalıymış hem yağlanmayı engelliyormuş.

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Yani surekli olarak yeme karıştırılarak verilmesinde bir skinti olmaz dimi ?

5. Sevtap DERİN

Sanmıyorum ama muhabbet kuşu yemi oranının daha çok olması daha iyi olur. Ek besin gibi olsun kanarya yemi.

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Yok aldigim petshop sahibi cok kuvvetli bir yemdir kanarya yemi diyincr bi tereddutte kaldim bende . Genede bilgilendirme icin cok tesekkurler..

Sayfayı Paylaş