Karadeniz Pet

kanaryadan anlayanlar acil bakın

• Konbuyu başlatan Mertmume123
  • Başlangıç tarihi
M

Mertmume123

Guest
Merhaba.Benim yaklaşık 3-4 aylık bir kanaryam var.Demin kafesin yanına geldiğimde kanaryanın bir bacağının kafese sıkıştığını gördüm.Hemen bacağını kurtardım.Ama kanaryam çırpına çırpına sol kanatlarının nerdeyse hepsini koparmıştı hepsi kafesin tabanındaydı ve sol kanadı kanamıştı tüneklerde çokça kurumuş kan lekeleri vardı.şimdi bir masanın üzerinde gözleri kapalı bekliyor.ne yapmalıyım?

yarın erkenden acil veterinere götürün isterseniz.

gözleri kapalı bekliyor tünekler kan kanadı kanıyor yazmışsın bana göre kuş için acil canı yanıyor hayvanın. hem ayagına baktırırsın hemde kanadındaki kanayan yere pansuman filan birşeyler yapılabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

geçmiş olsun bu arada umarım kısa zamanda düzelir eski saglıgına kavusur

yarın erkenden acil veterinere götürün isterseniz.

gözleri kapalı bekliyor tünekler kan kanadı kanıyor yazmışsın bana göre kuş için acil canı yanıyor hayvanın. hem ayagına baktırırsın hemde kanadındaki kanayan yere pansuman filan birşeyler yapılabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

geçmiş olsun bu arada umarım kısa zamanda düzelir eski saglıgına kavusur

abi şuan kuşu gözlemliyorum kuşun gözleri galiba gece olduğu ve uyuduğu için kapalı.ayrıca sana soru soracağım;kuşun kanaması durdumu tam olarak anlamadım elime aldığım zaman elim kan oluyor ama hareket edincemi kanıyor anlamadım

abi şuan kuşu gözlemliyorum kuşun gözleri galiba gece olduğu ve uyuduğu için kapalı.ayrıca sana soru soracağım;kuşun kanaması durdumu tam olarak anlamadım elime aldığım zaman elim kan oluyor ama hareket edincemi kanıyor anlamadım

alma kuşu eline kanayan yeri var dıyorsun inşallah sabaha çıkarda bir veterinere goturursun

Geri