petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanaryadan anlayanlar acil bakın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mertmume123 tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Mertmume123

Merhaba.Benim yaklaşık 3-4 aylık bir kanaryam var.Demin kafesin yanına geldiğimde kanaryanın bir bacağının kafese sıkıştığını gördüm.Hemen bacağını kurtardım.Ama kanaryam çırpına çırpına sol kanatlarının nerdeyse hepsini koparmıştı hepsi kafesin tabanındaydı ve sol kanadı kanamıştı tüneklerde çokça kurumuş kan lekeleri vardı.şimdi bir masanın üzerinde gözleri kapalı bekliyor.ne yapmalıyım?

2. nazım yiğit karaoğlu

yarın erkenden acil veterinere götürün isterseniz.

3. Mertmume123

yani durum acilmi?

4. nazım yiğit karaoğlu

gözleri kapalı bekliyor tünekler kan kanadı kanıyor yazmışsın bana göre kuş için acil canı yanıyor hayvanın. hem ayagına baktırırsın hemde kanadındaki kanayan yere pansuman filan birşeyler yapılabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

geçmiş olsun bu arada umarım kısa zamanda düzelir eski saglıgına kavusur

5. Mertmume123

abi şuan kuşu gözlemliyorum kuşun gözleri galiba gece olduğu ve uyuduğu için kapalı.ayrıca sana soru soracağım;kuşun kanaması durdumu tam olarak anlamadım elime aldığım zaman elim kan oluyor ama hareket edincemi kanıyor anlamadım

6. nazım yiğit karaoğlu

alma kuşu eline kanayan yeri var dıyorsun inşallah sabaha çıkarda bir veterinere goturursun

Sayfayı Paylaş