Karadeniz Pet

Kanaryalar

Serkan KILINÇ

Paylaşımcı Üye
İyi akşamlar muhabbet kuşu ve hint bülbüllerinden sonra kanaryalara merak saldım kanaryayı çift olarak beslemek ve yavru almak istiyorum kanaryalardan ama hiç bir bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi birde başlangıç için hangi kanarya türünü önerirsiniz.

Sitenin reklam alanında olan kanarya sitesinde sanırım sorularınızı cevaplayacak dahan deneyimli üretici/hobicileri bulabilirsiniz.

Kanarya Sevenler Forumu

Kanarya forumu sanırım birkaç güne düzelir. Şu an bir sıkıntı var.
Ben gloster besliyorum [MENTION=8366]Serkan KILINÇ[/MENTION]. Görsel özellikleri ön planda olan bir tür aynı zamanda erkekleri de özellikle kızgın olduklarında iyi ötüyor.

[MENTION=8366]Serkan KILINÇ[/MENTION] Bende malinua besledim. Çok güzel ötüyordu. Çok zor bir tür de değil.

Sitenin reklam alanında olan kanarya sitesinde sanırım sorularınızı cevaplayacak dahan deneyimli üretici/hobicileri bulabilirsiniz.

Kanarya Sevenler Forumu

Kanarya forumu sanırım birkaç güne düzelir. Şu an bir sıkıntı var.
Ben gloster besliyorum [MENTION=8366]Serkan KILINÇ[/MENTION]. Görsel özellikleri ön planda olan bir tür aynı zamanda erkekleri de özellikle kızgın olduklarında iyi ötüyor.

[MENTION=8366]Serkan KILINÇ[/MENTION] Bende malinua besledim. Çok güzel ötüyordu. Çok zor bir tür de değil.

öncelikler teşekkürler
o foruma üye oldum fakat site çok basit kaçmış sonuçta emek vermişler o sitelere ama bence biraz geliştirilmesi lazım o sitenin ayrıca foruma dün akşam konu açtım hala 1 cevap bile yok

Son düzenleme:
İlk başlangıç olarak bakıcı ve dayanıklı bir ırk ile başlamanızı öneririm. Fife fancy; gloster veya malta
( malta kırık kanaryalara denir) ilk aklıma gelenler. Keyifli hobiler

öncelikler teşekkürler
o foruma üye oldum fakat site çok basit kaçmış sonuçta emek vermişler o sitelere ama bence biraz geliştirilmesi lazım o sitenin ayrıca foruma dün akşam konu açtım hala 1 cevap bile yok
Ben şimdi girip cevaplarım. Tevfik siteyle uğraşıyor. Yakında burası gibi gayet iyi bir site olacak. Biraz sabretmek gerek.

Geri