petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanaryalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serkan KILINÇ tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar muhabbet kuşu ve hint bülbüllerinden sonra kanaryalara merak saldım kanaryayı çift olarak beslemek ve yavru almak istiyorum kanaryalardan ama hiç bir bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi birde başlangıç için hangi kanarya türünü önerirsiniz.

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Sitenin reklam alanında olan kanarya sitesinde sanırım sorularınızı cevaplayacak dahan deneyimli üretici/hobicileri bulabilirsiniz.

Kanarya Sevenler Forumu

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kanarya forumu sanırım birkaç güne düzelir. Şu an bir sıkıntı var.
    Ben gloster besliyorum [MENTION=8366]Serkan KILINÇ[/MENTION]. Görsel özellikleri ön planda olan bir tür aynı zamanda erkekleri de özellikle kızgın olduklarında iyi ötüyor.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=8366]Serkan KILINÇ[/MENTION] Bende malinua besledim. Çok güzel ötüyordu. Çok zor bir tür de değil.

5. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    öncelikler teşekkürler
    o foruma üye oldum fakat site çok basit kaçmış sonuçta emek vermişler o sitelere ama bence biraz geliştirilmesi lazım o sitenin ayrıca foruma dün akşam konu açtım hala 1 cevap bile yok

#5 Serkan KILINÇ, 2 Haziran 2015
    Son düzenleme: 2 Haziran 2015
  6. Hayrettin HANCI

Hayrettin HANCI New Member

Beğenileri:
    0
    İlk başlangıç olarak bakıcı ve dayanıklı bir ırk ile başlamanızı öneririm. Fife fancy; gloster veya malta
    ( malta kırık kanaryalara denir) ilk aklıma gelenler. Keyifli hobiler

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ben şimdi girip cevaplarım. Tevfik siteyle uğraşıyor. Yakında burası gibi gayet iyi bir site olacak. Biraz sabretmek gerek.

Sayfayı Paylaş