Karadeniz Pet

Kanaryalarım hazır. 14 Şubatta eşe atacam kısmet olursa.. :)

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
01368900436893162160.jpg

Bunlar her daim eş olmuyorlar mı?

hayırlısıyla sağlıklı yavrularınızda olur inşallah :)

Maşaallah ağabey inşaallah yavru alırsın erken atmayı düşünmüşsün

Hadi hayırlısı inşaallah. Bereketli üretimler

kanaryadan yavru almak kolay mıdır ? ve kaç yavru yapar şu tepeli olanlardan bir çift alsammı diye düşünüyorum bende

sizin resimdekilerin 2 side tepeli gibi duruyor ikisimi eş olacak yoksa başka kuşlamı atacaksınız.Birde üretim yapanlarda gördüğüm erkeklerle dişileri ayırıyolar sizinde dediğiniz gibi belli ayları varmış o aylarda bi araya atıyolar muhabbet gibi sürekli bir arada dursa sıkıntı olurmu

sizin resimdekilerin 2 side tepeli gibi duruyor ikisimi eş olacak yoksa başka kuşlamı atacaksınız.Birde üretim yapanlarda gördüğüm erkeklerle dişileri ayırıyolar sizinde dediğiniz gibi belli ayları varmış o aylarda bi araya atıyolar muhabbet gibi sürekli bir arada dursa sıkıntı olurmu

Bunların ikisi de erkek, ayrı kafeslerdeler.
Sürekli bir arada dururlarsa verimli üretim olmaz ve kuşlar yorgun düşer..

Bunların ikisi de erkek, ayrı kafeslerdeler.
Sürekli bir arada dururlarsa verimli üretim olmaz ve kuşlar yorgun düşer..

teşekkür ederim hayırlı üretimler size bi çok çeşit kuş besledim bi kanarya kaldı onada başlamayı düşünüyorum kararsızım hala bakalım böyle güzel resimler görünce dayanamıyorum yakında onlardanda alırım :)

Masaallah Levet abi, gorup te imrenmemek mumkun degil... Ben de catidaki yabani guvercinlerle ilgilenmeye basliycam extra olarak. Bir cift kus kesmez oldu beni de :)