Karadeniz Pet

Kanaryalarım

Yeliz KOCAGÜN

Paylaşımcı Üye
Muhabbet kuşu sevdamdan sonra kanarya beslemeye karar verdim bu güzellikler yeni geldi sizlerle paylaşmak istedim .

Erkek kanaryam

ZWRk8Z.jpg

PpzkyQ.jpg

Bu da Dişi kanaryam ;)

140v8D.jpg

o2l3bk.jpg

Yuva Hazırlığımız ;)

L20AB1.jpg

rjvMAM.jpg

gnR872.jpg

Maşallah bende gloster hastasıyım sağlıklı ve ömürleri çok olur inşallah.

Teşekkür ederim gökhan bey inşallah ;)

maşallah saçlarıda fönlü mönlü :)))

Teşekkür ederim fevzi bey kanarya konusunda acemiyim aldığımız kişinin başı cok ağrıyacak bu gidişle :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

maşallah saçlarıda fönlü mönlü :)))

evet öyle :D tesekkür ederim

Maşallah... Süper görünüyorlar, tebrik ederim....
Ben daha cesaret edemiyorum kanaryaya, hiç denemedim ama kanarya yetiştirmek muhabbet kuşuna göre daha zahmetliymiş gibi geliyor... :)

Maşallah... Süper görünüyorlar, tebrik ederim....
Ben daha cesaret edemiyorum kanaryaya, hiç denemedim ama kanarya yetiştirmek muhabbet kuşuna göre daha zahmetliymiş gibi geliyor... :)
teşekkür ederim muhabbet kuşlarından daha kolay ama daha hassas olduklarını söylüyolar

Maşallah.Hayırlı üretimler.

Ugur bey tesekkür ederim

OOOOOoooooooooooooooooovvv..
Maşallah, çok güzeller. Renklerini beğendim çok.
Hayırlı üretimler olsun inşallah..

levent bey teşekkür ederim dişi yuvayla çok ilgili eniştem dayanamadı ara bölmeyi kaldırdı

Son düzenleme:
Maşallah masallAh ☺ hayırlı üretim ler yavru için biraz erken gibi odanın ısısı değişme meli kanarya larda

Maşallah erkek güzel ve vasıflı disiyi cok fazla glostere benzetemedim ben hir de yuva koydugun kece küçük olmuş pamuk da fazla gibi

Maşallah masallAh ☺ hayırlı üretim ler yavru için biraz erken gibi odanın ısısı değişme meli kanarya larda

Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:14 -->-> Daha önceki mesaj 09:13 --

Maşallah erkek güzel ve vasıflı disiyi cok fazla glostere benzetemedim ben hir de yuva koydugun kece küçük olmuş pamuk da fazla gibi

teşekkür ederim murat bey

çok güzeller maşallar hayırlı üretimler :D

Oooo maşallah neler görüyorum hayırlı uğurlu olsun,çok sevindim bence çift sayısı artar Yeliz hanm:)