petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanaryam şoka girdi

Konusu 'Kanarya' forumundadır ve SeymaOz tarafından 6 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. SeymaOz

SeymaOz New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar.Yüksek bir yere astıgım kafesin üstüne kedim atladı.Kafes yere düştü ve kanaryam şoka girdi.Veteriner cagırdım antibiyotik ve vitamin verdi .Ayakları tutmuyor ve hızlı nefes alıp verıyor.Kanat cırpıyor ama kafesın altında yatıyor. Dündan beri böyle.Ne yapmam lazım ? Beni korkutan kalp atışlarının hızlı olması.Ayakları hala tutmuyor.Lütfen biri bana bu konuda yardım etsin

2. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    tıbbi olarak yapabileceğini yapmışsın biraz kendi cinsinin sesini dinlet.belki stresi azalır

3. SeymaOz

SeymaOz New Member

Beğenileri:
    0
    Kalp atışları zamanla geçer mi?Dışkısıda bembeyaz.Dunden beri birşeyde yiyemedı zorla su verdim

4. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    fotosu varmıydı varsa kusurabakmayın ben göremiyor olabilirim.burdan

5. SeymaOz

SeymaOz New Member

Beğenileri:
    0
    Videosunu çektim atacaktım elime aldım vitamini vermek için kuş öldü.Yaşatamadım çok üzgünüm :(

6. Ömer

Ömer Member

Beğenileri:
    0
    Başınız sağolsun hocam

Sayfayı Paylaş