Karadeniz Pet

Kanaryam yuvayı yere yaptı..

yasin51

Meraklı Üye
Arkadaşlar öncelikle iyi günler kanarya çiftimin biri bugün yuvayı kafesin tabanına örmüş acaba neden ve bir sıkıntı olur mu?yardımcı olursanız sevinirim.

O orayı bozup tekrardan yuva içerisine yapar tahminimce

8lBM4a.jpg

kafes bu abi yuvalık takılı.

Nadir de olsa bazı kanaryalar dıştan asmalı yuvalıklarda tedirgin oluyorlar. Kanaryalarınızın
ırkına göre iç yuvalık takmanızı öneririm.

yaptığı yuvayı bozayım mı [MENTION=9370]Hayrettin HANCI[/MENTION]

Hayır bozma yuvayi bi çek merak ettim ben

şu an cekemem fakat yarın cekerim [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION]

Peki teşekkür ederim

rica ederim kuşlar evde olsa hmn cekerdim fakat evde deiller

Yasin bunlarin cinsiyeyini nerden anliyotsun

EVoZOq.jpg

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] yuvayı böyle yapmış kardesim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:27 -->-> Daha önceki mesaj 18:26 --

Yasin bunlarin cinsiyeyini nerden anliyotsun

kardesim uzvuna bakarak anlıyorum.eğer uzvu yuvarlaksa disi sivrice ise erkektir.

Benim kendi şahsi fikrim en kısa sürede kuşlara uygun bi iç yuvalık almak olurdu. Fotoğraftaki
Folluk biraz büyük gibi geldi. Yuvayı bozma fikrine gelince o tamamen size kalmış. Dişinin kafesin
altına yumurtladığını varsayalım 40 güne yakın kafesi temizlemek sorun olur. En kısa zamanda
Onlara yuvalık olarak alternatif sunun. Kolay gelsin

İç yuvalik dene bir de inşaallah ona yaparlar

dün astım ama değişen bir şey olmadı hala yere yapmaya devam ediyor.yuvayıda bozma dedi bi kanarya besleyen abi yoksa yumurtadan soğar dedi.ne yapacam bnde bilmiyorum [MENTION=9370]Hayrettin HANCI[/MENTION] kardesim 1-2 güne yumurtlayacak gibi arkası felan iyice şişti.

O bence yerde rahat edemeyecek ve ipleri tekrardan yuvaya taşıyacak kız dişi mi acaba ilk kuluçkasimi

2014 un ilk yavrusuymuş yani ilk kuluçkasi

İlk kuluçka ise bazen yapabiliyorlar sen hem iç yuvaligi hem dış yuvaligi takılı bırak inşaallah birine yapıp yumurtlar

Geri