petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanaryamı muhabbet kuşumu

Konusu 'Kanarya' forumundadır ve adyge tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. adyge

adyge Guest

üretim yapmak istiyorum fakat arkadasım kanarya üretiminde daha ii kazanc saglarsın dedi hangisi daha kazançlı ve bakımı daha rahat olur.

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kanaryada üretim muhabbet kusuna göre oranla daha zor. Belirli dönemlerde üretim yapıyorsun. dolayısı ile gitirisi biraz daha fazla muhabbetkusuna göre. işi biliyorsan kanarya derim ama bilmiyorsan muhabbetkusu.

3. adyge

adyge Guest

muhabbet kusu yavruları toptan en düşük fiyatları ne kadardır

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    cinsine göre degişiyor. 25-30 en düşük

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

muhabbet kuşlari daha kolay cifleşiyolar diye biliyorum o da senın tercihine kalmiş.

6. adyge

adyge Guest

bana bir arkadaş 10-12 giblerden bahsetti toplamaya gelenler o şekilde alıyorlarmış

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet bir yılda yavru saysı en fazla 12 15 oluyormuş shaber de belgesel var arada muhabbet kuşlarini da gösteriyolar...

8. adyge

adyge Guest

adedine 10 15 tlden bahsediyorum bu fiyat cok düşük degilmi

#8 adyge, 22 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Eylül 2013
  9. Sinan Altın

10-15ten alıp iki katınada satıyorlar bence 10-15 az bir miktar değil :)

10. adyge

adyge Guest

valla biz 8-10 tane alalım dedikmi 2 misli fiyat çekiyorlar ama yani sonuçta bu fiyattan alıp
    yavrulatıp satmak baya saçma geldi bana işin içine girmeden .bu işten para kazanılmaz yani o zaman yanışmı?

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tek bir kuş için ise cok degil yavrular bizim avcılarda 15 den başliyor hollanda kuşlari 22 den başlayip 45 e kadar diyor...

12. Yücel YETİMOĞLU

Konulara bakarken eskiler arasında bu konuyu görünce :) garipsedim kanarya ve muhabbet cok farkli alanlar bu isler artık profesyonel eller ile yapilmakta öyle bizde buise girip alalim cogaltalim satalim vs. demek heleki hic tecrubesi olmayam birisi tarafindan :) Sefa olur cefa , feza olur kaza hiiic girmemekte fayda var :)

13. ismail baktır

ticaret için yapacaksan kanarya ama onlar mevsiminde yumurtlar muhabbet kuşunun mevsimi yok her daim yumurtlar

14. Hürkan YILMAZ

Bana kalırsa muhabbetkuşu :D

15. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    istanbul şirinevlerde toptan 12tl muhabbet kusu 20 tl tek satarlar

Sayfayı Paylaş