petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanat sağlığı için bi soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ByNoName tarafından 29 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    kuşlarda kanat sağılığı için hangi sebze ve tohumları yedirmeliyiz veya hangi vitamin leri almalıyız 1 çift olan kuşumun erkek olanın kanatlarına baktığımda eski miş ve uçamıyor hergün uçurma alıştırması yapmama rağmen kanatları eskimiş bu kanatları yenilemesi ve iyi olması için başka bi dişi kuşumun da baktım önceden kanatları iyiydi şimdi eskimiş ve kalitesini yitirmiş her gün uçuruyorum onuda ama uçus kalitesi düşmüş

#1 ByNoName, 29 Şubat 2016
    Son düzenleme: 29 Şubat 2016
  2. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    Kafes temizliğine dikkat et haftda bir banyo ver o parlatır kanatları. Kanat kalitesi için vitamin veriyor ispinozcular ama tam bilmiyorum. Nekton S i bi arastirsana aklımda o kalmis

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş