Karadeniz Pet

Kanat Sarkıklığı ve Titretmesi

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Merhabalar, kuşumun sağ kanadı bağzen düzgün bağzende sarkık duruyor ve titriyor bağzende titremesi kesiliyor bu ne anlama geliyor kendimi yapıyor yoksa bir hastalığımı var anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim. Resimde yüklüyorum inşallah anlaşılır.

Son düzenleme:
Doğu kislanin yan tarafında bir veteriner var yildiz pastahanesine gelmeden sagda. Yeni bir binanın alti camekanda boydan boya kirmizi tabanda kopek kedi fln resimleri var. İstersen ona bi göster. Ben fistigi görürdüm kendim evham yapiyormusum hasta değilmiş ücret bile almadi normaldedr 15 TL fln muayene.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Aldığım bir iki gün bir şey farketmedim yada dikkat etmedim ilk zamanlar saldığımda alışık olmadığı için duvarlara yada cama vurmuştu ve birde ishal olduğu için ilk zamanlar dışkısı poposuna yapışınca elime alıp temizlemek zorunda kaldım. Dünde salmıştım kuşu davul sesi duydu dışardan korktu panikledi sağa sola vurdu gene biraz. Bugün 12. günü sık sık görüyorum kanadını bu şekil sarkıttığını ve titrettiğini.

[MENTION=10335]Ezgi Yılmaz[/MENTION] Sendemi izmitliydin bulunduğun yer istanbul yazıyorda doğu kışla filan deyince bi afalladım istanbulda da doğu kışlamı var iyi ama ben izmitliyim filan :) Olmadı götürücem artık uçarken bir sıkıntı görmedim kuşta ama bu kanat titretmesi ve sarkıtması bende de evhama neden oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:49 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

@Levent ACAR İnşallah düzelir. Daha önce hasta bir kuş vermişti onu 2. gün değiştirmek zorunda kaldım biraz zorla bu seferde gidersem tartışma çıkabilir kuşuda değiştirmek istemiyorum alıştım bile ona uçarkende sorun yok olmadı veterinere götürürüm bakalım ne dicek. Bişey olursa kuşuma ozaman giderim o petshopa.

Kou mezunuyum :) [MENTION=10273]Ensar YILMAZ[/MENTION] 5 sene yaşadim bekir paşa da nereden aldin kusu

[MENTION=10335]Ezgi Yılmaz[/MENTION] Ben izmitli olduğum halde beni almadılar kou'ya onlar kaybetti :) Yenişehir mahallesinde mimar sinan camii var bekirderenin de bi sokak altı hatta mimar sinan ilk okulu var caminin karşısındaki petshopdan aldım, birazda arkadaş acele ettirdi yoksa hemen almıcaktım da neyse ben kuşumla mutluyum inşallah bir şeyi yoktur.

[MENTION=10335]Ezgi Yılmaz[/MENTION] Ben izmitli olduğum halde beni almadılar kou'ya onlar kaybetti :) Yenişehir mahallesinde mimar sinan camii var bekirderenin de bi sokak altı hatta mimar sinan ilk okulu var caminin karşısındaki petshopdan aldım, birazda arkadaş acele ettirdi yoksa hemen almıcaktım da neyse ben kuşumla mutluyum inşallah bir şeyi yoktur.

[MENTION=10335]Ezgi Yılmaz[/MENTION] Ben izmitli olduğum halde beni almadılar kou'ya onlar kaybetti :) Yenişehir mahallesinde mimar sinan camii var bekirderenin de bi sokak altı, hatta mimar sinan ilk okulu var caminin karşısındaki petshopdan aldım, birazda arkadaş acele ettirdi yoksa hemen almıcaktım da neyse ben kuşumla mutluyum inşallah bir şeyi yoktur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

[/COLOR [MENTION=10335]Ezgi Yılmaz[/MENTION] Ben izmitli olduğum halde beni almadılar kou'ya onlar kaybetti :) Yenişehir mahallesinde mimar sinan camii var bekirderenin de bi sokak altı, hatta mimar sinan ilk okulu var caminin karşısındaki petshopdan aldım, birazda arkadaş acele ettirdi yoksa hemen almıcaktım da neyse ben kuşumla mutluyum inşallah bir şeyi yoktur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:39 --

Site dondu bende anca şimdi gire bildim 50 tane aynı mesaj atmış arka arkaya arkadaşlar bilerek yaptığım birşey değil gerçekten bunu nasıl sile biliriz saçma sapan bir durum olmuş?

Merak etme site otomatik düzeltmiş herhalde. Bildim aldigin yeri. Bak ucyolda mobilyacilarin olduğu caddeyi bilirsin 33 falanca oradan geçer. O caddenin ortalarına doğru eskiden oyuncakci şuan penye satan bir dükkan var CD ci falan var onun yanindaki dükkan mustafa amcanin dukkani çok tatli kuşlar oluyor orada da.hemde kendi üretiyor dukkanin arka odasında. Ben kusumu oradan aldim. Kuşta öte öte bana bir kus daha getirdi :) senin kuşunda güzelmiş maşallah ama bir daha alirsan tavsiye ederim. ;) [MENTION=10273]Ensar YILMAZ[/MENTION]

Son düzenleme:
Biliyorum orayı benim aklımda vardı arkadaş var beraber alalım abi dedi filan aceleye getirdi oldu bitti oldu bir anda almış oldul. Bir şey olursa birtane daha yada eş almak istersem gider ordan bakarım. Dediğin yer 3 yol heykele yakındı dimi, sen yenimi gittin izmitten istanbula oyuncakcıymışda penyeci olmuş benden daha iyi biliyorsun :) [MENTION=10335]Ezgi Yılmaz[/MENTION]

Evet daha yeni mezun oldum :D heykele yakin o minibüslerin geçtiği caddede. [MENTION=10273]Ensar YILMAZ[/MENTION]

Son düzenleme:
Biliyorum orayı zaten tamam epeyde yakın oturuyorum sayılır konağın oralardayım, saolasın teşekkürler :). Yeni mezun oldun he hayırlı olsun:) [MENTION=10335]Ezgi Yılmaz[/MENTION]

Son düzenleme:
Geri