Karadeniz Pet

kanat sorunsalı

kadir5640

Meraklı Üye
iyigeceler üstatlar bir tane kuş var elimde küçükken kanadı kırılmış ve yanlış kaynamış galiba kuş şuan bir yaşına yaklaştı 10 aylık falan 5 aydır bende ama bi çaresini bulamadım banagelmeden önce olmuş olay hiç bir şekilde tedavi edilemezmi acaba aklına bi fikir gelen yada böyle bi olayı daha önce tecrübe eden birileri varsa bilgisini paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Kırık o şekilde kaynamışsa yapabilecek bir şey yok. Ha şu var insanda kırık yanlış kaynarsa tekrar kırılıp doğru kaynaması sağlanıyor bu muhabbet kuşu için de bir veteriner gözetiminde bu durum yapabilir ama ne kadar doğru canı yine acıyacak. Bence bu şekilde hayatına devam etsin en azından sizin gibi duyarlı birininin ellerinde. Maşaallah kuşunuza

[YOUTUBE]JcX2Tiu_KXk&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

kuşun videosuda burada

Son düzenleme:
Gördüm çok üzücü bir durum ama dediğim gibi.maşaallah kuşunuza.

abi bnimde uçamayan bi kuşum vardı siz ona dikkat ettiğiniz müddetçe hiç bir şey olmaz inş:)yavruları filan olur takılır gider:)

maşallah kuşunuza ilginizi esirgemeyin ondan .bu arada arkadaşlar kanadı kesik vs kanadı çekilmiş kuşlar yumurtlamaz mı yada çiftleşmez mi

maşallah kuşunuza ilginizi esirgemeyin ondan .bu arada arkadaşlar kanadı kesik vs kanadı çekilmiş kuşlar yumurtlamaz mı yada çiftleşmez mi

bi sorun olacağını zannetmiyorum ama ben hiç eşe atmayı düşünmedim bu kuşu kendisi çok zayıf ve çelimsiz bi bıdık :) o yüzden yavrularla falan uğraştırıp iyice kendisini harap etmesine gönlüm razı gelmedi :)yavrulayıp yavrulamayacağıda meçhul tabi :)

Son düzenleme:
Geri