petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanat sorunsalı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kadir5640 tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    iyigeceler üstatlar bir tane kuş var elimde küçükken kanadı kırılmış ve yanlış kaynamış galiba kuş şuan bir yaşına yaklaştı 10 aylık falan 5 aydır bende ama bi çaresini bulamadım banagelmeden önce olmuş olay hiç bir şekilde tedavi edilemezmi acaba aklına bi fikir gelen yada böyle bi olayı daha önce tecrübe eden birileri varsa bilgisini paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kırık o şekilde kaynamışsa yapabilecek bir şey yok. Ha şu var insanda kırık yanlış kaynarsa tekrar kırılıp doğru kaynaması sağlanıyor bu muhabbet kuşu için de bir veteriner gözetiminde bu durum yapabilir ama ne kadar doğru canı yine acıyacak. Bence bu şekilde hayatına devam etsin en azından sizin gibi duyarlı birininin ellerinde. Maşaallah kuşunuza

3. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    [YOUTUBE]JcX2Tiu_KXk&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

kuşun videosuda burada

#3 kadir5640, 31 Aralık 2014
    Son düzenleme: 31 Aralık 2014
  4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Gördüm çok üzücü bir durum ama dediğim gibi.maşaallah kuşunuza.

5. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler yorumlarınız için

6. mehmetsoker

abi bnimde uçamayan bi kuşum vardı siz ona dikkat ettiğiniz müddetçe hiç bir şey olmaz inş:)yavruları filan olur takılır gider:)

7. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    maşallah kuşunuza ilginizi esirgemeyin ondan .bu arada arkadaşlar kanadı kesik vs kanadı çekilmiş kuşlar yumurtlamaz mı yada çiftleşmez mi

8. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    bi sorun olacağını zannetmiyorum ama ben hiç eşe atmayı düşünmedim bu kuşu kendisi çok zayıf ve çelimsiz bi bıdık :) o yüzden yavrularla falan uğraştırıp iyice kendisini harap etmesine gönlüm razı gelmedi :)yavrulayıp yavrulamayacağıda meçhul tabi :)

#8 kadir5640, 31 Aralık 2014
    Son düzenleme: 31 Aralık 2014

Sayfayı Paylaş