petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanat titremesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmt tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. ahmt

ahmt Guest

selam.6 aylık muhabbet kuşum var bir ara ishal oldu avidiare ilacını 1 hafta verdim kendine geldikten sonra ilacı kestim şuan herhangi bir ilaç vermiyorum.Hangi ilaçları vermeliyim?Ayrıca bazen kanadının titrediğini görüyorum.Nedeni ne olabilir?şimdiden teşekkürler.

2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Sıcaktan bunaldıklarında veya hasta olduklarında,sinirlendiklerinde kızdıklarında kanat titretirler

3. mesese

mesese Guest

rutubetli biyerde duruyorsa üşüyor olabilir ...

4. ahmt

ahmt Guest

klimalı ortamda duruyor.kilimayı çalıştırmıyrm tek olduğunda odada.ilaç konusunda önerdiğiniz bir ilaç var mı.şuan ilaç vermemenin sakıncası var mı?

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Vitamin ilacı verebilirsin. Klimalı ortam sakıncalı kuslar için

6. ahmt

ahmt Guest

direk etki edip etmemesi fark eder mi

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Elbette eder direkt olarak klimaya maruz kalırsa kusun ölümü ile sonuclanabilir. Kusu serinletmek istiyorsan benim tavsiyem en iyi yol banyo :)

8. ahmt

ahmt Guest

teşekkürler bilgiler için :)

Sayfayı Paylaş