petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanat uçları kirli bembeyaz olsun istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Seda Kurşunlu Çal tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Seda Kurşunlu Çal

merhaba işte bu benim Baattin'im :) alışsın diye binbir uğraş verdiğim, sevdiğim :) kanatlarının ucu kirli ne yapabilirim? ayrıca diğer fotoğraflarını da paylaşacağım.

bu da benim yaptığım oyun alanı düzeneği da oyuncaklar ekleyeceğim

oyun alanına kendi gitmiyor anca nen elimle koyarsam durup kenardan sarkan iplerle felan oynuyor. ayrıca kornişin üstüne yastık felan koydum oralara tüneyip saatlerce bekleyemesin diye :) böylece zorunlu olarak elime konuyor.

#1 Seda Kurşunlu Çal, 14 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ocak 2014
  2. filiz Tohum

ne kadar güzel bir oyun düzeneği oluşturmuşsunuz :)
    çok beğendim
    kanat ucu meselesine gelince kuşu tamamen yıkamak istemiyorsanız kanat uçlarını ıslatın sabunla yıkayın bembeyaz oluyor
    benim dişimin rengi beyaz ben tamamen bebe şampuanıyla yıkıyorum :)

3. Seda Kurşunlu Çal

teşekkür ederim ama kendisi bayılıp da gidip konmuyor :) zil falan asıcam daha.
    kanat uçları için dediğinizi yapayım ozaman

4. Elif AKDOĞANOĞLU

eviniz sıcaksa kuşun kendi yıkanması için ılık su hazırlayabilirsiniz. havalar soğuk olduğu için sizin kuşu yıkamanızı tavsiye etmem, çok kolay üşütüp hasta oluyorlar çünkü.
    oyun alanı pek güzel olmuş, birkaç renkli oyuncakla kuşunuzun evdeki favori alanı haline gelebilir ;)

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bebe sampuanı ıle yıkaya bılırsınız.

6. Duranettin ERAYDIN

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Havalar ısındığında banyo yaptırırsınız, zaten tüy değişimine girecektir kendine gelir zamanla. Beyazlamazsa da beyazlamasın önemli olan sevginiz, tipi değil. Öyle değil mi?

8. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

3 5 aya ensenizden ayrılmaz bu şeker şey :)

9. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    ...

benim nacizane görüşüm eger kafesin altına renk cıkaracagı gazete,dergi v.s onlardan koyarsanız onların boyası kusa bulasıyor valla bende de beyaz albino var ona özel kafes yaptırdım tabana dokunmuyor boylece bembeyaz kalıyor sımdı havalar soguk hıc yıkama ısıne gırmeyın derım tuy degısımıne gırdıkten sonra kafes altına dıkkat edın derım benım fıkrım budur tabıkıde ustadlar daha dogrusunu bılırler

Sayfayı Paylaş