Karadeniz Pet

Kanatlar dusuk, kotu gorunuyor:(

Gizem Koca

Yeni Üye
Arkadaslar kusum bugun aksamdan beri kanatlarini dusurdu hafif titretiyor, baska bir sorunu varmis gibi gorunmuyor elimi uzattim geldi isirdi, ama icime kurt dustu bakar misiniz sizce bir hastalik belirtisi mi? Kusum disi 4 yasini askin 2 ay once yavruladi artik yavru yapmasin diye ayirmistim.
u9abytyr.jpg

bana çiftlemeye hazır bi dişi gibi geldi ondan düşmüş sanki kanadı sanki ama başka bişeyde olabilir kuşda halsizlik isal fln yoksa sorun olacagını düşünmüyorum

Kuş kızgın sanırım. Yumurtası olduğu için öyle duruyor olmasın.

bana çiftlemeye hazır bi dişi gibi geldi ondan düşmüş sanki kanadı sanki ama başka bişeyde olabilir kuşda halsizlik isal fln yoksa sorun olacagını düşünmüyorum
Onur bey yavrular buyumeden tekrar yumurtluyordu ben uretici degilim evde 5 kus oldu:) sonunda ayirdim mecburen artik yaslandi korktum. umarim oyledir ciftlesmeye cok meyilli. bu zamana kadar hic hasta olmadi:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:10 -->-> Daha önceki mesaj 02:09 --

Kuş kızgın sanırım. Yumurtası olduğu için öyle duruyor olmasın.
Esi yok yalniz yaninda, bilemiyorum kizginlik yumurtasi olabilir belki.

Eşinden kaç gün önce ayırdınız kuşu ? Kuş salmış kendini sabaha yumurtlaar bu kuş :)

banada yumurtlayacak gibi geldi

Eşinden kaç gün önce ayırdınız kuşu ? Kuş salmış kendini sabaha yumurtlaar bu kuş :)
Ayirali 10 gun falan oldu ayirdiktan sonra da 2 yumurta yapti daha yavrulari yuvaliktan cikmamisti. Bu kuslar surekli kizisiyor mu anlamadim ki:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:20 -->-> Daha önceki mesaj 02:18 --

Erkege alismasi aylar surdu alisma da o alisma yani durduramadim ondan sonra. Umarim yumurta vardir baska bir sorun olmasin da, 2 gundur kafes tabaninda takiliyordu belki de o yüzden.

ayirali 10 gun falan oldu ayirdiktan sonra da 2 yumurta yapti daha yavrulari yuvaliktan cikmamisti. Bu kuslar surekli kizisiyor mu anlamadim ki:(

muhabbet kuşu eş tutup yavru verdi mi artık arkası kesilmez devalı yumurtlar :)

Esinden ayirdigim icin yumurta ihtimali tamamen aklimdan cikmis:( cok tesekkurler yorumlariniz icin bir iki gun icerisinde gorecegiz:)

Geri