petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanatlar Hafif açık ve titremekte Acil Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Alican YARANBAŞI tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Alican YARANBAŞI

Arkadaşlar Paşamı dün banyo yaptırdım büyük bir hataydı ve sanırım üşüttü kanatlarını tam olarak kapatmıyor hafif açık bir şekilde titriyor sürekli vitaminini ilaçlarını eksik etmeyen biriyim ekstra olarak herhangi bir besin takviyesi önerirmisiniz ne yapmalıyım lütfen yardım edin.:(:(

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kuşunuz halsiz durumdaysa dediginiz gibi de titriyorsa üşütmüştür ki siz niye banyo yaptırdınız kuşa :) Bu mevsimlerde şifayı cabuk kaparlar geçmiş olsun ama suyuna limon suyu damlatın .

Sıcak tutun , vitaminleride eksik etmeyin yanlız size tavsiyem bir dilim sadece bir dilim portakal verin benmde kuş öyleydi yanlız cereyan kapmıs üsütmüştü bir dilim portakal verip ertesi gün kendine geldi ...

Odayı sıcak tutmanızda cok cok yarar var

3. Alican YARANBAŞI

İpadden bağlandığımdan dolayı fotoğraf yükleyemiyorum facebook üzerinde muhabbetkusu sayfamızda paylaştım sürekli o şekilde durmakta sizce iyileşir mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Çook teşekkürler hocam hani gözüm gibi bakıyorum ve öylesine pişmanım ki yaptırdığıma odadan çıkamıyorum bişey olucak diye ayrı bir odaya koydum ısıtıcıyı yaktım şimdi portakalda yediricem inşallah iyi olucak.Bu arada limonu suyuna kaç damla damlatayım ?

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzu sıcak tutun gözlemlemeyi ihmal etmeyin iyileşir umarım

Birde kapıya asılan kuş banyolukları var onlardan alın az miktarda su doldurup kapıya asın isterse yıkanır siz asla kuşu yıkamayın.

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    duştan sonra havluyla kurulayıp fön makinası ile tüylerini kurularsanız birdaha böyle birşey yasamassınız

Sayfayı Paylaş