Karadeniz Pet

kanatlarda ve kuyrukta titreme

• Konbuyu başlatan ibrahim tekel
  • Başlangıç tarihi
I

ibrahim tekel

Guest
Arkadaşlar merhaba...
Dişi kuşum bir kaç gündür yavruluğa girip çıkmaya başladı galiba hazırlık yapıyor... son 2 gündür kuşun kanatlarını ve kuyruğunu titrettiğini gördüm sizce hazırlığın bi evresimi yoksa bi hastalık mı bilgi verirseniz sevinirim..

Kardesim aynisi sorunun aynisi bendede var benimkilerden hem erkek hem kizda titriyor kanatlari be kuyrugu

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece dişi titretiyor bu ara biraz da durgun tedirgin oluyorum bi bilen varsa cevaplarsa sevinirim... İnşallah bi hastalık değildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

Kimse karşılaşmamış mı bu durumla acaba ???

vetenerine götürürsenız iyi olur bencee . Nefes almasında sorun olabilir mesela uçarken ses çıkartıyor mu ?

Yumurtlayacak olmanın verdiği güçsüzlük veya soğuk algınlğı olabilir. Kanatlılardan anlayan bir veterinere götürün

Uçarken bi ses çıkarmıyor... İlknur hanımın dediği gibi de olabilir.. Ben en iyisi bi veteriner bulayım mesajlarınız için teşekkürler...

dostum kuşun hamileyse kuyruğu aşşa düşer ama kanadını titretmesi yanlış hatırlamıyorsam tüğlerini düzeltiyor

dostum kuşun hamileyse kuyruğu aşşa düşer ama kanadını titretmesi yanlış hatırlamıyorsam tüğlerini düzeltiyor

Teşekkür ederim 1 2 gün daha bekleyecem olmazsa veterinere götüreceğim...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri