petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanatlarda ve kuyrukta titreme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibrahim tekel tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ibrahim tekel

Arkadaşlar merhaba...
    Dişi kuşum bir kaç gündür yavruluğa girip çıkmaya başladı galiba hazırlık yapıyor... son 2 gündür kuşun kanatlarını ve kuyruğunu titrettiğini gördüm sizce hazırlığın bi evresimi yoksa bi hastalık mı bilgi verirseniz sevinirim..

2. ömer duran yagar

Kardesim aynisi sorunun aynisi bendede var benimkilerden hem erkek hem kizda titriyor kanatlari be kuyrugu

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ibrahim tekel

Sadece dişi titretiyor bu ara biraz da durgun tedirgin oluyorum bi bilen varsa cevaplarsa sevinirim... İnşallah bi hastalık değildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

Kimse karşılaşmamış mı bu durumla acaba ???

4. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    vetenerine götürürsenız iyi olur bencee . Nefes almasında sorun olabilir mesela uçarken ses çıkartıyor mu ?

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yumurtlayacak olmanın verdiği güçsüzlük veya soğuk algınlğı olabilir. Kanatlılardan anlayan bir veterinere götürün

6. ibrahim tekel

Uçarken bi ses çıkarmıyor... İlknur hanımın dediği gibi de olabilir.. Ben en iyisi bi veteriner bulayım mesajlarınız için teşekkürler...

7. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    dostum kuşun hamileyse kuyruğu aşşa düşer ama kanadını titretmesi yanlış hatırlamıyorsam tüğlerini düzeltiyor

8. ibrahim tekel

Teşekkür ederim 1 2 gün daha bekleyecem olmazsa veterinere götüreceğim...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  10. ibrahim tekel

Sayfayı Paylaş