Karadeniz Pet

Kanatlari ayaklari ile germek

BURAKBASKAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaslae bazen kusa sesleniyorum bazende yanina gidince ayaklari ile kanadini gerer gibi hareket yapiyor. Sanki insan esner ya onun gibi. Neden yaparlar?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hissettigim sanki saglikli olusunu gosteriyor. Neden bu kanıya vardım onuda bilmiyorum ama oyle hissettim sanki.

Kastırıyor kendini rahatlatıyor uçmaya hazırlanırken yaparlar genelde tek muhabbet kuşları değil bütün uçan kanatlılar yapar.

Benyavru olarak aldim.1 haftadir kafes icinde ele alismaya calisiyor. C.tesi ilk kafes disina cikaricam. Bakalim nasil olacak.

ele gelmeye başladıktan kapağını açık bırakıp odaya salın daha hızlı alışır size

Guzel fikir. Peki kondugu yere mi gideyim yoksa kendi gelmesini mi bekleyeyim?

Bu yaptıkları esneme-gerdirme hareketleridir. Nasıl siz sabah uyanında gerdirme hareketi yapıyorsunuz onlarda öyle hamlamamak için. Bence dışarı (odanın içine aman yanlış anlaşılmasın :) ) sıklıkla salınki uçsunlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
C.tesi eve geleli 10. Gun olucak. Isimden dolayi sadece aksamlari ilgilenebiliyorum. Konusuyorum elimi uzatiyorum elime cikiyor.ilk salacagim zaman tam olarak nasil bir yol izlemeliyim. Parmagima alip mi cikarayim?

Evi tanımışsa salın. Camlara dikkat edin. Camları farkedemiyorlar ve kafalarını çarparlarsa kötü sonuçlar doğurabilir. Perdeleri çekin salarken.

Evi tanimis derken kafesi sehpanin ustunde . Perdelerde kapali. Benim sormak istedigim bi yere konarsa yanina gideyim mi? Yoksa biraz evi tanisin serbest olarak sonra kendi gelir mi?

Evi tanimis derken kafesi sehpanin ustunde . Perdelerde kapali. Benim sormak istedigim bi yere konarsa yanina gideyim mi? Yoksa biraz evi tanisin serbest olarak sonra kendi gelir mi?

Eline alıştırmadan çıkarmamalısın zaten. eline alıştırdıysan yanına gidince eline geliyordur. Senden uzaklaşıyorsa fazlada sıkmanı önermem.
Ne zaman ne yapacakları belli olmuyor. bazen hep geliyorlar bazen kaçıyorlar eğitimli olsa bile

Geri