petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanatları kesilen kuşun kanatları tekrar uzar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve butters tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. butters

butters New Member

Beğenileri:
    0
    yeni bir kuş aldım. çok beğenerek aldım. ama kanatları kesilmiş daha yeni. tekrar uzar mı kanatları?

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    ben 1 aylik kus aldigimda adam kanatlarini kesti bana alissin diye sonraki gun baska kuscuya vitamin almaya gittim orada adama sordum adam dediki makasla kesilmisse geri cikmaz onlari cekmek lazim dedi bende gittim kusu degistirdim

3. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    kesik kanat ın çıkması uzun surer sen kusu al eline kanadını aç ve kanatın çıktıgı yer varya oraya bastır ... öbür eliinle yavaşça çek kanatlarını daha çabuk çıkacaktır ve vitamin ver dahada çabuk çıkmasıı sağlar .... kanayabilir onda sorun yok kanamada sorun yok olabilir... sorun olmaz ... banada verdilerdi kesik kanat çektim uzadı çokta guzel oldu .... uzama süresi yaklasık 2 ay tam ucabilme sureri .... belkide geçer... ama kesik kalırsa daha da uzar .. tek çözüm çekmek ...

4. butters

butters New Member

Beğenileri:
    0

yeter ki uzasında sorun değil süresi. zaten tek değil elimde. üretim amaçlı almıştım. tabi üzülüyorum gene de böyle bir durumda olunca

5. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    sen uretim için aldıysan at kusların oldugu yere kanat çekikken eğerki dişiyse sorun olmaz yavru verir... ama erkekse çiftleşmede sorun olur .. dölleyemeyebilir...

6. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    eger anlamıyorsan kanat işinden sakın kurcalama derim işi bilen birine götür o halletsin sakat bırakmayın hayvanı

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kesilen kanat ne zaman uzar

,
  2. kuşun kanadı kesilmiş

,
  3. muhabbet kuşunun kanadı nasıl uzar

,
  4. muhabbet kuşunun kanadını kesmek,
  5. muhabbet kuşunun kesilen kanadı ne kadar surede uzar,
  6. kanadi makasla kesilmis. olan guvercinlerin kanasi nasil uzar,
  7. muhabbet kuşu kanadi kesilince uzar mi,