Karadeniz Pet

Kanatları normal mi? (Resimli)

Kerem Beyli

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumun kanatları normal mi sizce bana aşırı uzun geliyor.Kanat hastalığı falan var mı sizce?

voMy0r.jpg

1nz795.jpg

Lo9GJV.jpg

78RQOl.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

güncellllll

Son düzenleme:
İlk defa böyle bir kanat düzeni gördüm tüyde olan kuşlarda bu şekilde kanat dizme olabilir ama anladığım kadarıyla kuşunuz tüyde de değil.. Uzmanlar cevap verecektir inşaallah

bende ilk defa görüyorum bu arada yanlış hatırlamıyorsam bazı kuşların tüylerinde yavruluktan tüy çıkmasında problemler oluyor ve yanlış şekilde çıkıyor bu o yüzden olabilir.

Şu kanatları kesiliyorya bu nedenle kesiyor olabilirlermi ? Bir araştır derim .

Arkadaşlar kuşumun kanatları normal mi sizce bana aşırı uzun geliyor.Kanat hastalığı falan var mı sizce?

voMy0r.jpg

1nz795.jpg

Lo9GJV.jpg

78RQOl.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

güncellllll

kanatları çok anormal duruyor kanat düzeni falan çok değişik çekilmiş gibi duruyor

Bir sıkıntı yok.. ırsi bir durumdan kaynaklanıyor buyuk ihtimal. Zamanla duzelir sıkıntı cıkmaz

Ben de normal olmadığı görüşündeyim.Kanat tüyleri çok düzensiz duruyor.Veterinere götürün derim.

Geri