Karadeniz Pet

Kanatları

Murat_1

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,dün 5-6 aylık erkek muhabbet kuşuma eş almıştım.Bugün farkettim kuşun sağ kanadı bi tuhaf duruyordu.Dışarıya saldıgımda ise uçamadıgını farkettim.Sizce önemli birşey olabilirmi ?

Ekli dosyalar

• 2 (1).jpg
    2 (1).jpg
    970.3 KB · Görüntüleme: 47
  • 2 (2).jpg
    2 (2).jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 45
  • 3.jpg
    3.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 43
bu mubişi alırken hiç dikkat etmediniz mi? kanadında kırılma bir darbe alma durumu var. uçumaması büyük sorun.. en yakın zamanda kanatlıdan anlayan veterinere götürün lütfen.. mubiş acı çekiyor olmalı.. çok geçmiş olsun..

Bu aldığınızda mı vardı yoksa uçmaya çalışıp düştü ve ya kendini bir yere vurdu mu? Çırpınıp kanadını mı taktırdı veya bir yere. veterinere gitseniz çok iyi olur. Nerede oturuyorsunuz? Muhakkak oturduğunuz şehirde anlayan bir veterinere gitmelisiniz.

Arkadaşlar salı günü petshopdan alırken hiçbirşeyi yok gibiydi yani dıştan öyle gözüküyordu.Petshop sahibi elinden kaçırıyordu kaçırmamak için kaba bir şekilde kutuya koydu.Bundan kaynaklı oldugunu düşünüyorum.İstanbul ümraniyedeyim

İyi anlaşıyorlar diye geri vermek istemedim ama umarım ciddi birşeyi yoktur

Arkadaşlar salı günü petshopdan alırken hiçbirşeyi yok gibiydi yani dıştan öyle gözüküyordu.Petshop sahibi elinden kaçırıyordu kaçırmamak için kaba bir şekilde kutuya koydu.Bundan kaynaklı oldugunu düşünüyorum.İstanbul ümraniyedeyim

Yok geri vermeyin zaten ama bir veterinere gösterin. İstanbuldaki kanatlıdan anlayan veterinerler için bir başlık açın isterseniz. Yardım etsin arkadaşlar. Ben izmirdeyim bilemiyorum.

mubiş çok güzel maşallah değiştirmeyin onu zaten.. tedavi yoluna gidin. ivedi şekilde veteriner kontrolü gerekli.

veteriner bulmanıza sevindim. biran önce götürün. umarım sadece incinmedir kırılma yoktur. durumundan haberdar edin lütfen..

Buldum bir veteriner yarın ilk işim götürmek olucak :) teşekkürler

Çok sevindim veteriner bulmanıza. Tedavisini yaptırdıktan sonra kuşu aldığınız yere gidip satan kişileri uyarın bence. Her kuşu bu şekilde sarsmasınlar. Günah ufacık narin canlılar onlar. Uyarılmaları şart bence. Fotograflarını göstererek uyarın hatta.

murat bey yavruma çok üzüldüm.. kırılmış öylemi.. kanatlarda kaynama olduğunu bende duymuştum.. iyi olsun inş.. kızınız çok güzel maşallah.. cidden petshopa gidin benim içinde paylayın o pislik adamı...

murat bey yavruma çok üzüldüm.. kırılmış öylemi.. kanatlarda kaynama olduğunu bende duymuştum.. iyi olsun inş.. kızınız çok güzel maşallah.. cidden petshopa gidin benim içinde paylayın o pislik adamı...
Fırçayı bastım getirin değişelim ayaklarına yatıyor akıllılar hemen :)

Banada aynısını dediler 2 haftaya kaynar ama artık uçamıyor.

petshopçulardan nefret ediyorum. sanki eşya değişiyor gel değiştirelim de ne demek ya.. .. o tatlı kızı asla ama asla değişmeyin.. sizin oğlanda seviyor belli ki bu güzel kızı :) dilerim uçabilir.. :)

petshopçulardan nefret ediyorum. sanki eşya değişiyor gel değiştirelim de ne demek ya.. .. o tatlı kızı asla ama asla değişmeyin.. sizin oğlanda seviyor belli ki bu güzel kızı :) dilerim uçabilir.. :)
Benimde temennim uçabilmesi :) zamana bırakıcaz artık.Bana petshopcu demeyin :mad:

Benim kuşumdada ayni sorun var veterinere götürecektim burada kustan anlayan veteriner olmadigi icin goturemedim kendisi kaynar diye biraktim 1,5 aydir hala kaynamadi