petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanatların gerilmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve mrtmrt1988 tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Muhabbet kusum usuttu isinsin diye kafesini elektrikli battaniye ile sarip isitiyorum kuşum kanatlarını geriye dogru geriyor sanirim sicakladigi için yapıyor isitmaya devam etmelimiyim yoksa araliklimi isitmalitim aralikli isitirsam teri uzerinde soguyup daha kotu olurmu? Ve kusumun kanatlarini germesi sicaktan rahatsiz oldugunumu yoksa hosuna gittiginimi gosterir

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Bulunduğu oda güneş alsın camı açmayın yeter. Ani hava değişimi olmasın rüzgarda kalmasın. Dışkısını kontrol edin ishalse aspur verebilirsiniz.

4. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Cok sıcak da zararlı artık havalar ısındı o derece soğuk yok ayrıca alısmasında o kadar sıcağa ben iki ince örtü örtüyorum yetiyor cünkü kuması kalın değil mesela sizde pelus gibi olur ya birtane koysanız yeter üsümez o

5. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Bulunduğu oda güneş almiyor oda biraz serin biraz ishali var ama yeminin icerisinde aspur var.aviastim ilaci aldim ssuluguna ilave ettim.nefes alirken bazen vıyk diye ses geliyor.pek fazla yem yemedigi icinde halsiz durumda ne yapmami onerirsiniz tesekkurederim

Sayfayı Paylaş