Karadeniz Pet

Kanatların gerilmesi

mrtmrt1988

Meraklı Üye
Muhabbet kusum usuttu isinsin diye kafesini elektrikli battaniye ile sarip isitiyorum kuşum kanatlarını geriye dogru geriyor sanirim sicakladigi için yapıyor isitmaya devam etmelimiyim yoksa araliklimi isitmalitim aralikli isitirsam teri uzerinde soguyup daha kotu olurmu? Ve kusumun kanatlarini germesi sicaktan rahatsiz oldugunumu yoksa hosuna gittiginimi gosterir

Bulunduğu oda güneş alsın camı açmayın yeter. Ani hava değişimi olmasın rüzgarda kalmasın. Dışkısını kontrol edin ishalse aspur verebilirsiniz.

Cok sıcak da zararlı artık havalar ısındı o derece soğuk yok ayrıca alısmasında o kadar sıcağa ben iki ince örtü örtüyorum yetiyor cünkü kuması kalın değil mesela sizde pelus gibi olur ya birtane koysanız yeter üsümez o

Bulunduğu oda güneş alsın camı açmayın yeter. Ani hava değişimi olmasın rüzgarda kalmasın. Dışkısını kontrol edin ishalse aspur verebilirsiniz.
Bulunduğu oda güneş almiyor oda biraz serin biraz ishali var ama yeminin icerisinde aspur var.aviastim ilaci aldim ssuluguna ilave ettim.nefes alirken bazen vıyk diye ses geliyor.pek fazla yem yemedigi icinde halsiz durumda ne yapmami onerirsiniz tesekkurederim

Geri