Karadeniz Pet

Kanatların ucundan kesme?

reminderx

Yeni Üye
kuşum yerleri sağolsun temizlediği için kanatları cok kirli karardı ucudan uçmasını engellemicek kadar kalem ucu kadar kessek bi sorun olurmu tazelermi tekrardan

makas vs. şeyler vurma kardeşim tüy e girdiğinde döker zaten.

aylık değil de havalr ısındığı zaman tüye girer. yavruluk tüylerini yavaş yavaş atmaya başlar

aylık değil de havalr ısındığı zaman tüye girer. yavruluk tüylerini yavaş yavaş atmaya başlar
anladım bide benim kuşum daha 4 aylık yavru fakat evde okadar uçuyor bütün gün gecenin bi vakti hala bitmiyor enerjisi sürekli yanıma gelip kafasını dayıyor dans edip duruyor erken yaşta kızgınlık gibi bi evreye girebiliyormu geçen elime dayıyor gibi geldi

anladım bide benim kuşum daha 4 aylık yavru fakat evde okadar uçuyor bütün gün gecenin bi vakti hala bitmiyor enerjisi sürekli yanıma gelip kafasını dayıyor dans edip duruyor erken yaşta kızgınlık gibi bi evreye girebiliyormu geçen elime dayıyor gibi geldi
4 ay bir kuş için erişkin sayılabilen bir yaş sınırı belki çok iyi bakım yaptınız bu yüzden erken gelişmiş olabilir bu arada kanat kesilirse uzamaz çekilir yada kendi tuy değişimde dökerse yerine yenisi çıkabilir kusa banyo takin yıkanırsa kendini temizler zaten

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ellerimiz kirlendi diye derisini kazımıyoruz. Banyoluk takın, baktınız banyo yapmıyor, üzerine sirkeli su spreyleyerek siz temizlenmesine yardımcı olun.

Kesmeyin. Banyoluk takın banyo yapsın

Geri