Karadeniz Pet

Kanatlarında Sorun Var

• Konbuyu başlatan İlsu Bayındır
  • Başlangıç tarihi
İ

İlsu Bayındır

Guest
Herkese iyi günler dilerim. Foruma yeni üye oldum. Umarım başlığı doğru yere açmışımdır.
Benim sorunum, muhabbet kuşumun giderek daha kısa mesafelerde uçması...

Aldığım günden bu yana özgür bıraktığım ve kısa süre içerisinde bana alışan muhabbet kuşumun kanatlarında durduk yere titreme oluyor. İki yana doğru (genelde aşağı sarkan kanatları) titremeye başlıyor.

Son bir aydır da her geçen gün daha zor uçuyor. Artık iyiden iyiye uçma huyundan vazgeçip ev içinde yürüyerek dolaşmaya başladı.

Bu konuda uzman arkadaşlar yardımcı olurlarsa sorunu çözmekten memnuniyet duyacağım. Şuan için fotoğraf ekleyemem, ama kuşta (kanatlarının titremesini ve uçamamasını saymazsak) herhangi bir sağlık problemi yok. (en azından fotoğrafta belli olacak kadar...)

Şimdiden teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Uçma tüylerinde sıkıntı yok, genel anlamıyla benim gözlemlediğim kadarıyla kuşun bir problemi yok, kakası düzgün, iştahı tam...

Ama tabi ki ben konuya hakim değilim dışardan gördüğüm kadarıyla yorum yapabiliyorum. Kanatlarında sorun olabilir mi?

Uçma tüylerinde sıkıntı yok, genel anlamıyla benim gözlemlediğim kadarıyla kuşun bir problemi yok, kakası düzgün, iştahı tam...

Ama tabi ki ben konuya hakim değilim dışardan gördüğüm kadarıyla yorum yapabiliyorum. Kanatlarında sorun olabilir mi?

kuşun bır resmını atarasız bır bakalım özellıkle kanatları görülecek sekilde

Geri