Karadeniz Pet

Kanatlarını Açması Normal mi?

• Konbuyu başlatan Bızdııkk
  • Başlangıç tarihi
B

Bızdııkk

Guest
Muhabbet kuşum yaklaşık 5-6 aylık ; iki gündür kanatlarını açarak duruyor kartal gibi bu bir sorun mudur? (yeni üye oldum ve acil cvp beklediğim için konuyu açtım ,bu konu daha önce konuşulduysa kusura bakmayın aramakla uğraşamadım) :confused:

Bir resmini koyabilirseniz. Kanatların duruş şekli önemli.

1 gün boyunca benimkide aynısını yaptı kanatlarını açıp titriyordu..arada sık sık nefes alıp veriyordu...suyuna vitamin koydum birde kafesi sardım yün örtüyle sıcak tutmaya çalıştım geçti..

merhaba bende yeni üyeyim ama çocukluğumdan beri evimde muhabbet kuşu eksik olmadı o yüzden bazı hareketlerinin ne anlama geldiğini tahmin edebiliyorum. bence kuşun çok sıcaklamış sıcak ortamda duruyor olabilir vucut ısısını dengeleyebilmek için kanatlarını açmış çok tüy olmadığı için kanat altında vücüt ısısını fengelemeye çalışıyor. yani normal bi hareket bence. yanıldıysam affola hayırlı geceler.

benimde kuşum var ve kanatlarını açıyo ve nefes alışı bi garip normal bişeymi lütfen cevap yazın

normal sıcaktan dolayı kanatlarını açıyor

ceyranda bırakmamaya dikkat ediyorum ama arka camları kapatıp camı açabilirim teşekkür ederim

Sıcakta yapabiliyor veya kızdığında

Ali bey'in mesajına ek olarak eklemek istediğim; sıcaklıkta-kızdığında ve korktuğunda bu durumu yapıyorlar etrafında onu korkutan bir şey var mı dikkatini çeken veya

sıcaktan bunu yapar veya saldıysanız yorulduğunda yine hararetten yapar

aynısı benım limonumdada var camı açtım bugğn geçti sıcaktan daralıyor hayvanlar temmuz ayında tüylü hayvan normal bişi kardeşim yanıldıysam affola iyi forumlar...

hehe bu durum komik bi durum fena :) benim de kuşum yapıyordu yaz ayında oldugumuz için öğlen saatlerinde pek salmamaya çalısın kuşunuzu uçunca araret yapıyo :)) önemli bi durum değil yani.

ptrKlMrTDO

http://instagram.com/p/ptrKlMrTDO/?modal=true

Son düzenleme:
ateşi ola bilir mi? Benim kuşum da bir kaç gündür böyle vaziyyetde duruyor. 1 haftadır grip. ilaç veriyorum. Fakat 2 gündür böyle. neden ola bilir?

muhabbet kuslari ava sicak oldugundan dolayi kanatlarini acik tutar korkacak bise yok

Geri