Karadeniz Pet

kanatlarini yolmuslar yardim lutfen

baykus

Yeni Üye
Arkadaşlar petshoptan iri bir muhabbet kuşu aldim hosuma gitti kanatlarini kesmiş serefsizin biri kan kurumuş ben bu yawruyu büyüyünce güzel es olur diye aldim ancak hayvan cook korkak yanina yaklasinca bas bas bagirio içim acio bu kuşa korkakligi hep böle dewammi edicek ilerde eslesirmi korkakligini yenermi lütfen fikirlerinizi soylermisiniz

Öncelikle o kuşa onları yapan hayvanların pardon insan kılığındaki canavarların Rabb'im hem bu dünyada hem de ahirette belalarını versin inşallah.Öncelikle o kuşu aldığınız için size teşekkür ediyorum.O kuş sizin çabalarınız ile iyileşebilir.O adam kuşun kanatlarını kestiği için o kuşcağız hem çok acı çekmiştir hem de çok korkmuştur.Kuşun güvenini zamanla kazanırsınız.Onunla çok ilgilenmelisiniz çünkü insanlara olan güvenini fazlasıyla kaybetmiş olmalı.Umarım çok güzel ve sağlıklı bir kuş olur.Saygılar.

Yoğun bir ilgi öz güvenini tekrar kazanacağı düşünüyorum, kuşun kanatlarını kesenleri de rabbim görüyor,

Umarim iyileşir arkadaslar , kanatları cikmaz diyenlerde war kanatlalari cikmazsa iyice kotu hissedecek kendini veterineremi gotursemki

Götürmenizde fayda var fakat yine de siz bilirsiniz.

Geri