petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanatlilar Icin Cok Bilgili ve Ilgili Veteriner Hekim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Gokhan ERKAN tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Istanbul da bugun aldigim erkek kusumun ayagi kotu durumdaydi. Yaklasik 1 ay once ayagi eklem yerinden kirilmis ve yanlis kaynamis. Cok samimi bir arkadasimin alt komsusu veterinermis. Tavsiye etti gittim. Inanin o kadar iyi ilgilendi ki yasina ve ne zaman kirildigina kadar, hatta tutmayan ayagin iyilesme ihtimali bile oldugunu soyledi. Ic parazit ilaci ve vitaminle birlikte, insanlarda felcli olan bolgeleri hareketlendirmek icin kullanilan ve hayvanlarda da gecerli olan bir ilac verdi. Bende bu kadar az iyi veteriner varken paylasmak istedim.
    http://hizliresim.com/yAJvgM

#1 Gokhan ERKAN, 24 Ocak 2015
    Son düzenleme: 24 Ocak 2015
  2. Mustafa Şen

Mustafa Şen Member

Beğenileri:
    0
    Yer neresi Gökhan

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Veterinerin adres ve adını da bekliyoruz,bildiğiniz gibi İstanbul da kuşlarla ilgilenen veteriner bulmak zor

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Simdi paylastim Mustafa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

Ugur ekledim simdi.

Efe-Vet Veterinerlik Hizmetleri
    Serhat KENEZ-Veteriner Hekim
    Mehmet SARIKAYA-Veteriner Hekim
    0212 694 51 22 - 0212 694 17 32
    Merkez Mahallesi Cigdem Caddesi No:24/1-2-3 Avcilar/ISTANBUL efevet@hotmail.com

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Gercekten o kadar iyi ilgilendi ki kusumla. Inanamadim. Hersey icin tesekkur eder, burada paylasmayi da borc bilirim.

Kanatlilar konusunda gayet bilgili ve basarililar. Serhat Bey yardimci oldu bana.

Gercekten o kadar iyi ilgilendi ki kusumla. Inanamadim. Hersey icin tesekkur eder, burada paylasmayi da borc bilirim.

Kanatlilar konusunda gayet bilgili ve basarililar. Serhat Bey yardimci oldu bana.

#4 Gokhan ERKAN, 27 Ocak 2015
    Son düzenleme: 27 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş