Karadeniz Pet

Kaniyo yardimmmm nolurr

• Konbuyu başlatan Bulut YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
B

Bulut YILDIZ

Guest
Kusumun gagasi uzsmisti keseyim dedim fazla kesmisim kanadi yardim nolurrrrrr agliyorumm kaniyoo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

Ustalar noluuur cevap verin yardim edin

Tam olarak neresi kaniyor resimatabilir misiniz etine birsey olduysa yemeyecegi sekilde batikonla pansuman yapin

Son düzenleme:
70183ba4e690a34a5127cff8409a4b00.jpg

141f3475d430537b324bc716b339ec6b.jpg

Goz cevresindrki tuylermi dokulmus?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

Ucundaki kucuk olan yer

gereğinden biraz fazla alınmış kesilmiş hala kanamaya devan ediyor mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

Goz cevresindrki tuylermi dokulmus?

Gözündeki hastalık "Entropion" internette aratırsanız bulursunuz...

Son düzenleme:
Off insallah kotu bir hastalik degildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:49 --

Hayir kanamaya devam etmiyor ama nasil yem yiyecek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:49 --

bugunde kanatan kanatana
Goz cevresi ve gagasi hakkinda ne onerirsiniz

Off insallah kotu bir hastalik degildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:49 --

Hayir kanamaya devam etmiyor ama nasil yem yiyecek

Kabuğu ayıklanmış yemler var onlardan koy, birde yemliklerine aspur koy yinede kendi yeminden de bulunsun, eksik etme, yarın al onları...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Hatta imkanın varsa şimdi al... iyileşene kadar onlardan yesin...

Son düzenleme:
Yarin ben zaten normal yem almaya gidecektim yarin alayim simdilik yesillik falan vereyim peki gozundeki hastalik nedir ne yapabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Bu hastalik icin tedavi yontemleri nelerdir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:01 --

Kusumu mutlu olsun diye salmam dogru olurmu

Hocam niye kestin o gaga o kadar uzun değildir ki yazık hayvanlara tırnakları anlarımda gagalarını zaten hayvanlar kendileri törpülüyor geçmiş olsun oksijenli su ile pansuman yapın enfeksiyon kapmasın nemlendirici sürün azıcıkta.

Yarin ben zaten normal yem almaya gidecektim yarin alayim simdilik yesillik falan vereyim peki gozundeki hastalik nedir ne yapabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Bu hastalik icin tedavi yontemleri nelerdir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:01 --

Kusumu mutlu olsun diye salmam dogru olurmu

İnternette aratınız ben bilgilendirirsem yanlış bir bilgi verebilirim (Hastalık için)

Hocam niye kestin o gaga o kadar uzun değildir ki yazık hayvanlara tırnakları anlarımda gagalarını zaten hayvanlar kendileri törpülüyor geçmiş olsun oksijenli su ile pansuman yapın enfeksiyon kapmasın nemlendirici sürün azıcıkta.
Oksijenli su derken neyi kastettiniz ozel bir sumu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

İnternette aratınız ben bilgilendirirsem yanlış bir bilgi verebilirim (Hastalık için)
Ayrica internette arastirdim goz kapaginin ice dogru katlanmasi diyor kusumda oyle birsey yokki gozunun etrafinda tuy dokulmesi var

İnsanlarda kılları sarartmak için kullanılan su oksijenli sudur, o isim o hastalığıda ele alıyor diye biliyorum, siz yinede veterinere götürün, ne olur ne olmaz ufaklık zarar görmesin, GEÇMİŞ OLSUN

Neyle kestiniz? mürekkep balığı kemiği olsaydı uzamazdı ayrıca...

Gaga taei ve murekkep baligi kemigi herzaman kafeslerinde ama bn hic gormedim gagalirini torpilediklerlini ayrica kusun gozunun cevresindeki tuyler yana kaymis o yuzden tuy yok gibi gozukmus :) Ayrica pansumanida uyguladim biraz once gecer insallah

Moderatör tarafında düzenlendi:
bundan sonra fazla müdahale etme kendiliginden o düzelecektir yemide degiştirme derim kendi normal yeminden ver zaten alışmadıysa yememe ihtimalide olur zaten yem soymakta onlar için bi nevi çekirdek çıtlamak gibi bişey :)

Oksijenli su derken neyi kastettiniz ozel bir sumu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

Ayrica internette arastirdim goz kapaginin ice dogru katlanmasi diyor kusumda oyle birsey yokki gozunun etrafinda tuy dokulmesi var

Eczanelerde bulabilirsiniz siz söyleyin onlar verir pahalı bişi değil :)

Geri