petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanlı dışkı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ROJİN DEMİR tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Arkadaşlar bu ne anlama geliyor? Az önce kuşum yaptı, kırmızı herhangi bir şey yemedi. Halsiz değil, küçük daha. Neden böyle oldu? Çok korkuyorum şu an :/

2. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Ilk defa gördüm geçmiş olsun

3. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar, lütfen cevap verin. Önemli bir şeye benziyor, korkuyorum. Hemen bir şey yapmam gerekiyorsa yapayım. Araştırdım bulamadım.

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
  5. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    @ilknursingin hanım bir baksın, kendisi yabancı makaleleri de araştırıp okuyor bilgisi oldukça geniş

6. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Okudum dışkının analizlerini zaten, benim sorunuma bir cevap yok. Beyaz kısmı kırmızı değil. Off of..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Yok mu bilen biri?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:40 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

Yardım....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:40 --

bir daha yapmadı ama korkuyorum :/

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sindiremediği bir yem bağırsağını çizmiş olabilir. Tek seferlik bir olaysa..
    Hareketleri normalse tekrar olana kadar takipte kal istersen.

8. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Rojin tam olarak neden olur bilemem ama evde varsa ekmek içi verebilirsin. Önlem olarak ben böyle durumlarda çimlenmiş buğday veriyorum.

9. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kanlı ishal derdim ama ishal olsa birden böyle dışkı yapmaz. Bir çeşit iç kanaması olabilir. Buna da biz buradan yardım edemeyiz. Ne olduğunu anlamak için bir kanatlı veterinerine götürmelisiniz. Metal zehirlenmesi, böbrek rahatsızlığı, Dışkı kanalında yırtılma vs. nedenleri çok.

10. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Tek seferlik, sürekli kontrol ediyorum. Tamamen normal. Hiçbir halsizlik yok dün korkuttu bizi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Tek seferlikti ve hiçbir halsizlik yok. Ne olabilir çok merak ettim ama kuş küçük ve veteriner uzak, göze alamıyorum dışarı çıkarmayı.

11. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin hangi renk ? Veya kafeste kırmızı renkte oyuncak veya herhangi birşey varmı

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu kanli diski