Karadeniz Pet

Kanlı dışkı?

ROJİN DEMİR

Meraklı Üye
kj5J1W.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Arkadaşlar bu ne anlama geliyor? Az önce kuşum yaptı, kırmızı herhangi bir şey yemedi. Halsiz değil, küçük daha. Neden böyle oldu? Çok korkuyorum şu an :/

Arkadaşlar, lütfen cevap verin. Önemli bir şeye benziyor, korkuyorum. Hemen bir şey yapmam gerekiyorsa yapayım. Araştırdım bulamadım.

@ilknursingin hanım bir baksın, kendisi yabancı makaleleri de araştırıp okuyor bilgisi oldukça geniş

Okudum dışkının analizlerini zaten, benim sorunuma bir cevap yok. Beyaz kısmı kırmızı değil. Off of..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Yok mu bilen biri?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:40 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

Yardım....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:40 --

bir daha yapmadı ama korkuyorum :/

Rojin tam olarak neden olur bilemem ama evde varsa ekmek içi verebilirsin. Önlem olarak ben böyle durumlarda çimlenmiş buğday veriyorum.

Kanlı ishal derdim ama ishal olsa birden böyle dışkı yapmaz. Bir çeşit iç kanaması olabilir. Buna da biz buradan yardım edemeyiz. Ne olduğunu anlamak için bir kanatlı veterinerine götürmelisiniz. Metal zehirlenmesi, böbrek rahatsızlığı, Dışkı kanalında yırtılma vs. nedenleri çok.

Sindiremediği bir yem bağırsağını çizmiş olabilir. Tek seferlik bir olaysa..
Hareketleri normalse tekrar olana kadar takipte kal istersen.

Tek seferlik, sürekli kontrol ediyorum. Tamamen normal. Hiçbir halsizlik yok dün korkuttu bizi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Kanlı ishal derdim ama ishal olsa birden böyle dışkı yapmaz. Bir çeşit iç kanaması olabilir. Buna da biz buradan yardım edemeyiz. Ne olduğunu anlamak için bir kanatlı veterinerine götürmelisiniz. Metal zehirlenmesi, böbrek rahatsızlığı, Dışkı kanalında yırtılma vs. nedenleri çok.

Tek seferlikti ve hiçbir halsizlik yok. Ne olabilir çok merak ettim ama kuş küçük ve veteriner uzak, göze alamıyorum dışarı çıkarmayı.

Kafesin hangi renk ? Veya kafeste kırmızı renkte oyuncak veya herhangi birşey varmı

Geri