Karadeniz Pet

kanlı ishal lütfen bilen yardım etsin.

/kimya/

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar dün konu açmıştım yavru kuş sürekli mama yiyor bir şey olur mu diye ? bugün bir geldim gagasında kanımsı bir şey vardı çok önemsemedim. sürekli poposunu didiklemesi dikkatimi çekti bir baktım poposu ıslak ve kanamış. ilk başta yara sandım kafese baktım kanlı dışkılar vardı ve ishaldi. poposunda tüyleri yolmuş sanki.

en son dün gece bir şeyi yoktu poposunda falan ama çok mama yedi. şuanda da bir halsizliği falan yok gayet hareketli ama dışkısı neden böyle ? o şekilde görünce çok üzüldüm. lütfen ne yapmam lazım neden böyle oldu yardım edin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

@Levent ACAR [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] beyler yardım eder misiniz ? gerçekten bu durumda ne yapacağımı bilmiyorum, lütfen.

Paylasimini okudum bu konuda bir bilgim olmadigindan cevaplayamadim mamada renkli bir şey varmiydi. mama çok yerse ishal olur yavruya çok verilmez içinde de havuç vs var ise kan olmayabilir

Paylasimini okudum bu konuda bir bilgim olmadigindan cevaplayamadim mamada renkli bir şey varmiydi. mama çok yerse ishal olur yavruya çok verilmez içinde de havuç vs var ise kan olmayabilir

kusura bakmayın emrivaki yapar gibi oldu ama çok endişeliyim. ishallere alıştım ama böyle bir şey hiç görmedim. popo kısmı resmen ıslak kuyruğa kadar. mamada renkli olarak çok az miktarda havuç vardı. ama haddinden fazla yiyor mama koyduğumda. 1 saat oturuyor mamalığın içinde :(

yani kan olduğunu da şu şekilde anladım poposunu didiklerken yavruyu almak istediğim de gagasına pıhtılaşmış kana benzer bir şey geldi.
havuç bu etkiyi yapar mı onu da bilmiyorum.
Bilen biri varsa yazsın lütfen çaresizim şu durumda.

Bence mamadan oldu ayrıca yiyor diye abartmissin mamayi yavru kuşa mama çok verilmez direncsiz olur hemen ishal yapar. Kanarya yemi koy ve artık mama verme. Emrivaki ile alakası yok yanlış yönlendirmek istemedim

Geri