Karadeniz Pet

kanlı ishal mi bu??? :(

Duygu

Yeni Üye
mrb arkadaşlar dün dişi kuşumun kakasında bu lekeleri fark ettim.netten araştırdım ama tatmin edici bi sonuca varamadım.tedavi olarak dal darı verdim.ayrıca avidiare koydum suya dün gece ve içirdim 2 kez.kakası normal gibiydi bugün.daha önce de 1-2 tane böyle leke görmüştüm ve bi daha olmamıştı sonra hiç.kuşumun yemesi içmesi herşeyi normal.ama kakası bazen böyle buaralar.ayrıca popusuna dışkı filan yapışmış değil ve poposu gayet temiz ve normal durumda.bi anlam veremedim :S lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu kakalar ishal değil ki ?
aa ne peki levent bey?çünkü bana hiç normal gelmedi.çok sıvı gibi ve ayrıca bazıları da pembemsi kırmızımsı.kanlı mı acaba diye korktum kanlı ishal nasıl olur bilmediğimden.korkulucak bi durum yok mu yani?avidiare vermiyim o zaman boşuna.zaten 2 kez içti.vitaminli su vereyim diye düşünüyodum emin olmadığım için.

Yumurta varsa zorlayip anusu kanatmis olabilir ama levent abi daha iyi bilir.

Yumurta varsa zorlayip anusu kanatmis olabilir ama levent abi daha iyi bilir.

teşekkürler cevabınız için.ama hiç çiftleşmediler ki!hatta çiftleşmemeleri de ayrı bi sorun çünkü baya uzun zamandır beraberler.kızgınlık yumurtası olabilir mi peki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

Kakanın kendisi gayet normal, ancak kağıdı ıslatan sıvı kısım yani idrar kısmı pembe gidi çıkmış. Sıkıntı onda olabilir.

teşekkürler cevabınız için levent bey.içim rahatladı ama şimdi de idrar neden öyle acaba diye endişelendim.son olarak idrar niye böyle olur ve sıkıntı nedir sizce?

Son düzenleme:

teşekkürler berkay bey ama araştırırken bu sayfayı inceleyip okumuştum zaten.internette iç kanama veya idrar yolunda kanamayla ilgili yapabileceğim bişey veya tedavi yazmıyor hiç maalesef :( onu araştırıyorum dünden beri.levent bey in dediği gibiyse idrardaki pembelik dediğim durumları gösterirmiş ama ne yapılacağını demiyor :( hala devam ediyor bu sulu dışkılar.çaresiz kaldım çok :( anlayan bi veteriner de yok ama telefonla arayıp bi şansımı denicem.

Geri