petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanlı ishal mi bu??? :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Duygu tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Duygu

Duygu New Member

Beğenileri:
    0
    mrb arkadaşlar dün dişi kuşumun kakasında bu lekeleri fark ettim.netten araştırdım ama tatmin edici bi sonuca varamadım.tedavi olarak dal darı verdim.ayrıca avidiare koydum suya dün gece ve içirdim 2 kez.kakası normal gibiydi bugün.daha önce de 1-2 tane böyle leke görmüştüm ve bi daha olmamıştı sonra hiç.kuşumun yemesi içmesi herşeyi normal.ama kakası bazen böyle buaralar.ayrıca popusuna dışkı filan yapışmış değil ve poposu gayet temiz ve normal durumda.bi anlam veremedim :S lütfen yardımcı olur musunuz?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Duygu

Duygu New Member

Beğenileri:
    0
    aa ne peki levent bey?çünkü bana hiç normal gelmedi.çok sıvı gibi ve ayrıca bazıları da pembemsi kırmızımsı.kanlı mı acaba diye korktum kanlı ishal nasıl olur bilmediğimden.korkulucak bi durum yok mu yani?avidiare vermiyim o zaman boşuna.zaten 2 kez içti.vitaminli su vereyim diye düşünüyodum emin olmadığım için.

4. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurta varsa zorlayip anusu kanatmis olabilir ama levent abi daha iyi bilir.

5. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Kakanın kendisi gayet normal, ancak kağıdı ıslatan sıvı kısım yani idrar kısmı pembe gidi çıkmış. Sıkıntı onda olabilir.

6. Duygu

Duygu New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler cevabınız için.ama hiç çiftleşmediler ki!hatta çiftleşmemeleri de ayrı bi sorun çünkü baya uzun zamandır beraberler.kızgınlık yumurtası olabilir mi peki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

teşekkürler cevabınız için levent bey.içim rahatladı ama şimdi de idrar neden öyle acaba diye endişelendim.son olarak idrar niye böyle olur ve sıkıntı nedir sizce?

#6 Duygu, 9 Haziran 2015
    Son düzenleme: 9 Haziran 2015
  7. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Bilemiyorum Duygu. En iyisi bunları bir veterinere göster, belki analiz yalan bir yer vardır.

8. Duygu

Duygu New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim levent bey.bulabilirsem göstereyim.araştırdım çok ama bişey bulamadım.iyi geceler.

9. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
  10. Duygu

Duygu New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler berkay bey ama araştırırken bu sayfayı inceleyip okumuştum zaten.internette iç kanama veya idrar yolunda kanamayla ilgili yapabileceğim bişey veya tedavi yazmıyor hiç maalesef :( onu araştırıyorum dünden beri.levent bey in dediği gibiyse idrardaki pembelik dediğim durumları gösterirmiş ama ne yapılacağını demiyor :( hala devam ediyor bu sulu dışkılar.çaresiz kaldım çok :( anlayan bi veteriner de yok ama telefonla arayıp bi şansımı denicem.

Sayfayı Paylaş