petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kanlı İshal, zayıflama kuş ölecek mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fırat Öztürk tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Fırat Öztürk

Fırat Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşta bir kaç gündür halsizlik ve tüylerinde kabarma vardı. sizlerden yardım istemiştim. Bugün kuşu daha halsiz gördüm ve göğüs kemiği çok belli oluyordu sanki erimiş bitmiş gibi ve dışkısının etrafında sıvı şeklinde kan vardı sanki. Vucut ısısıda çok düşmüştü.

Şimdi bebe aspirinli su koydum önüne ve Soba yaktım hemen dibinde ısınsın diye.
    Ne yapmalıyım sizce?

Ayrıca unutmadan kanatları da sarkmış açılmış şekil almıştı ilkten.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

arkadaşlarlütfenyardımedin?

#1 Fırat Öztürk, 18 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Haziran 2015
  2. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kanlı ishale kullanılabilecek en iyi ilaç baycox dur, yalnız ilaç çok pahalı, bölünmüş olarak satan yerler var, ilacı mybestpetshop tan bolünmüş olarak alabilirsiniz, zaman kaybetmeyin, hastalık çok çabuk ilerler ve genellikle ölümle sonuçlanır.

3. Fırat Öztürk

Fırat Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Öldü bile.Bir hafta da 2 kuşum öldü.

Sayfayı Paylaş