petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanli kavga lutfen bakin bii :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL

Arkadaslar es kuslarim 1-3 gundur kavga ediyordu.

Bugun bir yeri kanamis ne yapabilirimmmmm

belkide kavgada kanamamisdir benden kacarken kanamistir

arkadaslar veteriner yok yakinlarda ne yapabilirim kanadinin ucu biraz kanamis az bisey kendi hallerune birakayimmi

arkdaslar lutfen cok zor durumdayim acil yardim

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ayır kuşları az kan aktı ise bır sey olmaz

3. Necati ÜNAL

Kan cok az akti . Toplasan toplasan 1 damla . Ama arkadaslr cok korkuyorum . Erkek kusumun kanadi.kanadi olmez dimi lutfen cevap

4. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    bir damla kan ile kım olmuş kuşun ölsun hiç bır sey olmaz kanadı deyınce bende baya bır kan aktı santım

5. Necati ÜNAL

Tesekkur ederim bende bir an cok korkmustum olcek diye. Ayirmam gerekirmi kuslari yalniz 2. Bir kafesim yok. Düz bir zemine ayirsam olurmu yada kesinlike ayirmam gerekirmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:04 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

Bide ayirdiktan sonra kaç gün ayri durcaklar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:06 -->-> Daha önceki mesaj 14:04 --

Suan sakinlestiler birazcik

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Seni anlaşamadığın biriyle bir odaya kapatsak ne kadar dayanırsın ya karşındaki sana zarar verir ya sen karşındakine .. 2. bir kafesin yoksa kuşu tanıdık bir akvaryumcuya götürüp 3-5 bi para verip daha uysal kusunun anlaşabiliceğine inandığın bir kuşla takas ediceksin. Bu tip kavgalar genelde her kafesde başımıza gelir dert etme.

7. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    sen şu kuşların resımlerını bır koyda bakalım

8. Necati ÜNAL

@Canoncu arkadasim neden bahsettigini anlamadim :D .
    Eş kuslarim diyorum es tutmus kus bunlar :D :D

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Senin bu kuşlarında yuvalık takılı mı?

10. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    tentüriyot pamuga dökün yara olan kısıma sürün kuslarınızı bir müddet ayırın iyi forumlarr

11. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Benim fikrim kuşunuzun kanadında kanama yok kuşun telek kısmında kanama oldu? Tabi görmeden yorum yapıyoruz görme imkanımız olsaydı sağlıklı olurdu

12. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

aşiırı kavga ediyolarsa ayır dostum...

13. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuşlar eş olsa da sürekli kavga varsa atık o çiftten hayır gelmez, yuvada yavrusu varken kavga edip her yer kan olan çiftim bu olaydan sonra sürekli kavga ettiği için başka kuşlarla eş yapmak zorunda kalmıştım...

14. Sinan ÇELİK

Benimde bir çiftte böyle bir sorunum vardı. Dişi arada bir sağlam dövüyordu ama yavruları da oldu erkek farklı bir sebepten öldü enteresan bir durumdu valla

15. Necati ÜNAL

yuvalık takılıydı çıkardım yuvalıgı sımdı acaba yuvalık takılı oldugu ıcınmı boyle yapıyorlar sımdı ayırdım kusları ne kadar ayrı durmaları gerekıyor ?

16. by_eyk

by_eyk Guest

Tüy dökmüşşe yeni çıkan kanat tüyleri çok hassas olur ve en ufak darbede dahi patlar.Muhtemelen de öyle olmuştur zaten başka türlü olsa çok daha fazla kan görebilirdin..Geçmiş olsun

17. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    bence o sadece gece yer kavgasından dolayı olmustur kuslar gece yer kavgası eder ben o yüzden oldugunu düsünüyorum her zaman kavga etmıyorsa aradabir dişinin gagalaması normal :D ama asırı kavga ediyolarsa ayır ama ben ayırmamanı dusunuyodum
    saygılar

Sayfayı Paylaş