petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanlı tuvalet acil yardımmm!!!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve cici_kız tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. cici_kız
    Gizli

cici_kız Guest

merhabalar benim 3 muhabbet kuşum var 2si dişi 1i erkek dişilerden biri henüz yavru tam kaç aylık bilmiyorum ama uçmayı filan biliyor (gerekirse resminide yüklerim) bugun fark ettim tuvaleti yeşil olması gereken yer kırmızı diger yeri beyaz dı acaba nesi var ? birde bulundugum yerde özel veteriner filan yok belediyenin veterinerine götürsem bakarlar mı yada pet shopa götürüp göstersem anlar mı?

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    iç kanaması olabilir göstersen iyi olur

3. Hilal Mutlu
    Gizli

Hemen veterinere götür; özel-devlet fark etmez bence. Bakmam dese de zorla.

4. behsat tiğiz
    Gizli

Dışkıların resimlerini cekermisiniz

5. Gökhan YILDIZ
    Gizli

tetramezatin,geosol veya diastop kullanmalısın büyük ihtimal kanlı ishal

6. Defne KUTUN
    Gizli

resmini atarmısınz bizimkiyle karşılaştırıcam da zahmet olmassa..

7. elif eliff
    Gizli

merhaba,
    bizim muhabbet kuşumuz da kanlı dışkı yaptı bgn ama yanlızca bir kez, petshopu aradığımda gazete bağırsaklarını kesmiş olabilir dedi, sizce mantıklı mı? ( bu arada kafesteki gazeteden epeyce bi götürmüş) hareketlerinde bi sıkıntı yok, çok hareketli.. suyuna bağırsak damlasından damlatmalı mıyım? veterinere götürmeli miyim?

8. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Belediyenin veterineri daha iyidir hiç bekleme göster derim

9. elif eliff
    Gizli

teşekkürler..

Sayfayı Paylaş