Karadeniz Pet

Kansızlık bu işte...

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bugün akşam işten geldiğimde tam bir yıkım yaşadım biliyorsunuz benim kuşlarim olduğu gibi horozlarim tavuklarım da vardı ne yazikki bugün 2 civarı 2 horozumuda Calmislar. Babam sabah kapılarını açmış yağmurda vardı hırsız 3 kişi biri 35 yaşlarında diğerleri 16 17 yaşlarında yağmurdan faydalanip kimsenin dışarda olmadığı bir anda calmislar.. 2 si de yumurtadan cikardigim kendi horozumdu 9 aydır ne duygularla beslemistim onlar benim cocuklarim gibiydi benim gibi bakmaz ringe atarlar onları çok üzüldüm.. Dilerim bir hirsizlikta yakalanirlar ve cümle alem yüzlerine tükürür. İşte olmayıp evde olsaydım kesin kan çıkardı kollarını kirardim. Allah kimseyi hirsizlarla karşılaştırmasın böyle bir durum yasatmasin.

geçmiş olsun. gerçekten üzücü bir durum. inşallah yakalanır adi şerefsizler..

Bugün akşam işten geldiğimde tam bir yıkım yaşadım biliyorsunuz benim kuşlarim olduğu gibi horozlarim tavuklarım da vardı ne yazikki bugün 2 civarı 2 horozumuda Calmislar. Babam sabah kapılarını açmış yağmurda vardı hırsız 3 kişi biri 35 yaşlarında diğerleri 16 17 yaşlarında yağmurdan faydalanip kimsenin dışarda olmadığı bir anda calmislar.. 2 si de yumurtadan cikardigim kendi horozumdu 9 aydır ne duygularla beslemistim onlar benim cocuklarim gibiydi benim gibi bakmaz ringe atarlar onları çok üzüldüm.. Dilerim bir hirsizlikta yakalanirlar ve cümle alem yüzlerine tükürür. İşte olmayıp evde olsaydım kesin kan çıkardı kollarını kirardim. Allah kimseyi hirsizlarla karşılaştırmasın böyle bir durum yasatmasin.

abicim geçmiş olsun kumes felan yokmu kilitli oraya koy yamurlu havalarda aksamları felan geçmiş olsun tekrar ...

Geçmiş olsun Yusuf ustam. Ben de bugün Eskişehir'de bir petshopta iki kuş gördüm, birinin gözünün etrafı şişmiş kıpkırmızı olmuş, birinin gagası acayip uzamış, yem yiyebiliyor mu bilmiyorum. Alsam evde yerim yok, zaten evdeki kuşlardan dolayı huzurum yok, hem de benim bakabileceğimden de şüpheliyim. Yazık hayvanlar ne şartlardalar.

Ustam, cok uzuldum. Okurken benim de kan beynime sicradi. Vicdanini kaybetmis biri insanligini da kaybetmistir. Nasil buyuk bir tutkuyla, sevgiyle besledigini biliyorum. Hatta gecen gun resimlerine bakmistim eski mesajlarindan. Allah tekrarini yasatmasin. Bu dunyada olmasa bile, hak gelir hesap sorar...

Ewde şarşör dolu bekliyorum .... Ben gormedenn ne alirlarsa alsinlar tek ben gormeyim ...
Gecmiş olsun adaş .... Onun parası bagazlarında kalır innşallah tekrar gecmiş olsun

Abi çalanlar bence mahalleden olabilir. Yoksa dışardan bir adam bu horozlar dışarda çalayim demez

Bencede bir bilen yapti

geçmiş olsun birader,benim güvercinlerimi defalarca çalmışlardı, şerefsizler için kolay para kapısı, tek tüyüne bile zarar gelmesinden çekindiğin hayvanları çuvallara doldurup götürdüklerini düşününce insan çıldırıyor eline geçirsen vahşi bir hayvan gibi parçalamak istiyorsun, biliyorum bu duyguları. sana tavsiyem çevrendeki kuşçu yada horozcu kahvelerine falan haber sal parasıyla da olsa tekrar almaya çalış. benim güvercinlerimin bir kısmını bu şekilde aracı kişilere ulaşarak esrarkeşlere şarap parası vererek almştım...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

geçmiş olsun birader,benim güvercinlerimi defalarca çalmışlardı, şerefsizler için kolay para kapısı, tek tüyüne bile zarar gelmesinden çekindiğin hayvanları çuvallara doldurup götürdüklerini düşününce insan çıldırıyor eline geçirsen vahşi bir hayvan gibi parçalamak istiyorsun, biliyorum bu duyguları. sana tavsiyem çevrendeki kuşçu yada horozcu kahvelerine falan haber sal parasıyla da olsa tekrar almaya çalış. benim güvercinlerimin bir kısmını bu şekilde aracı kişilere ulaşarak esrarkeşlere şarap parası vererek almştım...

ayrıca aklıma gelmişken söyleyim. sana önerim hayvanlarını kimseye gösterme, eş dost da olsa teşhir etme, gizli besle. güvercin, cins horoz, cins köpek... gibi hayvanların hırsızı bol olur. milletin orda burda senin hayvanlarını anlatmasıyla öğrenen hırsızlar evin önünden 3-5 keşif yürüşünün sonunda çalarlar hayvanlarını...

Geçmiş olsun yusufum

Geçmiş olsun YKA. Allah kimseye böyle birşey yaşatmasın. Tekrar geçmiş olsun. İnşallah daha güzellerine sahip olursun en yakın zamanda.

Geçmiş olsun. Bizden de çalarlardı dövüş için satmıyoruz diye. Umarım bulunurlar.

Kansızlık değil ,O.. çocuları

Hepinize teşekkür ederim istesem daha iyilerini de bulurum belki ama hiç biri onlar gibi olamaz dile kolay ta yumurtadan çıkmasından bu zamana kadar el bebek gül bebek buyutmustum. Mahalleden kimse olmaz onlarda benim kadar sahip çıkardı kagit toplayanlardan supheleniyorum 2 yıl önce de bi Horozum çalınmıştı ve çocuklar onlardan birinin aldığını görmüştü haber saldim sağa sola sırf bulup yeter diyene kadar dövmek için. Akşamdan beri ne yediğim belli ne içtiğim baba kartal gibi hasin sert ama bir o kadar duygusal hızlı ve öfkeli gibi sinirli ama bir o kadar mahcubu olamaz . Bu nedenle bu hobime Burada son veriyorum artık. dilerim bir şekilde çıkar onlardan. yiyeceklerini sanmıyorum tanesini 200 e falan isteyen çok olmuştu ya satilmislardir ya da İstanbul un kim bilir hangi köşesinde Dovusturulecektir. İnşaallah çok canları yanmaz çünkü hızlı ve öfkeli yüksekten atlamisti ayağını burkmustu sabah akşam dirsegini melhemleyip sivazliyordum önceden. onun canı bu yüzden fazlasıyla yanar

çok geçmiş olsun yusuf bey üzücü bir durum umarım bulabilirsiniz ikisinide

Son düzenleme:
Eskişehirde bizim bahçeden güpegündüz koyunumuzu çalmışlardı kanı bozuklar. Hırsıza kilit dayanmaz. Ne kadar dikkat etsende kafaya koydumu çalar.

Geçmiş olsun [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] inan çok üzüldüm.Sen yine peşlerini bırakma horoz dövüşü yapılan yerlere,mezatlara vs.git kontrol et.

Geçmiş olsun abi birde kendi büyüttüğün horozlarsa insanın yavrusu gibi oluyor geçmiş olsun

Allahu ekber yahu hırsızlık ne büyük bir yanlışlık terbiyesizlik.