Karadeniz Pet

Kansızlık bu işte...

Ortalık o kadar çok bozuk ki artık günümüzde gerçekten Allah böyle insanları islah etsin umarım toplumumuz olması gerektiği gibi helali-haramı, saygıyı-sevgiyi bir an önce hatırlar. Çok geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun. Kötü bir durum, üzüldüm.
Karşılaşmakta kötü, böyle bir durumda kalmak
çok daha kötü.

Yusuf ustam çok üzüldüm,ALLAH hayrını göstermesin,daha da Söze gerek yok,amin uzak etsin herkesten hırsızlığı

Hepinize çok çok teşekkür ederim

gecmis olsun abicim valla cok uzuldum adi serefsizler ins bi kosede geberip giderler

gecmıs olsun kardes cezası yok hırsızlıgın o yuzden.

bazen diyorum şeriat kanunları olsaydı keşke,
çaşdıkları kolları kesecektin ki
cümle-aleme ibret olsun...

büyük geçmiş olsun kardeşim...

Yusuf Kürşat geçmiş olsun. İnşallah en yakın sürede yakalanır şerefsizler. Allah yüzüne gülmüş ki yine karşı karşı karşıya gelmemişsin. Dediğin gibi yoksa kesin kan çıkar. İnsan dayanamaz çünkü.

Keşke gelebilseydim keşke Allah büyüktür

geçmiş olsun.çok üzüldüm.ALLAH beterinden saklasın.hobiden vazgeçmeyin.çok emek verdiniz ALLAHIN izniyle bununda üstünden gelirsiniz inşallah.

Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm benim de küçükken civcivimi çalmışlardı yaramı deşti yazınız. Ne yazık ki bu gibi ahlaksız; insan demeye bin şahit isteyen yaratıklarla aynı havayı, aynı mahalleyi paylaşıyoruz. Allah kümesinizde kalanları korusun.

Zinakar zina ettiği vakit, mü’min olarak zina etmez! İçki içen içki içtiği zaman, mü’min olarak içki içmez! HIRSIZLIK eden çaldığı vakit mü’min olarak çalmaz! Yağmacılık eden, insanlar kendisine gözlerini dikmişken mü’min olarak yağmacılık etmez!’ buyurdu”

Buhari 2293, Müslim 57/, Menahi 3/400

Gecmis olsun Yusuf usta cok uzuldum..

Benim de memlekette küçücük köyde gece taksiyle gelip iki tane kangal köpeğimi çalmışlardı. Jandarma vs.Geldi çok aradık hayvanları çevre köylere haber yolladık bulamadık. Zaten yakın biyere götüremezlerdi 60 km uzakta bile olsa gelirlerdi. Büyük ihtimal şehir dışına kaçırdılar. Diyeceğim o ki cins hayvanlar besliyorsanız kaçınılmaz gibi bir şey çaldırmak. Çalamayanın da nazarı değiyor. [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] ustam gösterme hayvanlarını kimseye.

Geçmiş olsun abi allah bida yaşatmasın

Geçmiş olsun üzüldüm inşallah bir daha olmaz.

geçmiş olsun yusuf bey. insan kapı komşusuna bile güvenemez oldu bu devirde. olan olmuş artık.
güvenlik önlemlerinizi arttırmanız lazım demekki. gizli kamera koyabilirsiniz.

Geçmiş olsun Yusuf abi üzüldüm şimdi :(