Karadeniz Pet

Kapalı yem

BydmR

Meraklı Üye
Arkadaşlar önerdiğiniz bir kapalı yem varmı ?

Mavi boncuk kabuklu yem tavsiye ederim.Gayet güzel.Memnunum.

Ben kapalı yem almıyorum, muhabbet kuşu satan yerlerde kendi kuşlarına koydukları yemi alın bence ;) Kanarya yemi ile küçük yemi karıştırıyor da veriyorlar o bence en sağlıklısı hem katkı maddesi bulunmuyor.

Teşekkürler Acaba Fiyatı nedir ?

Aslında bu durum kişiden kişiye değişiyor. Kimi yemler bazı kuşlarda yağlanma yapıyor, kimilerinde yapmıyor. Kimi için en kaliteli yem diğeri için en kötü olabiliyor. Ama ben sana Bonnie (Kimileri yağlanma yapıyor dese de), Vitakraft ve Mavi Boncuk markalarını önerebilirim.

Ben kapalı yem almıyorum, muhabbet kuşu satan yerlerde kendi kuşlarına koydukları yemi alın bence Kanarya yemi ile küçük yemi karıştırıyor da veriyorlar o bence en sağlıklısı hem katkı maddesi bulunmuyor.
Onada Bakarım sağ olun Teşekkürler

Aslında bu durum kişiden kişiye değişiyor. Kimi yemler bazı kuşlarda yağlanma yapıyor, kimilerinde yapmıyor. Kimi için en kaliteli yem diğeri için en kötü olabiliyor. Ama ben sana Bonnie (Kimileri yağlanma yapıyor dese de), Vitakraft ve Mavi Boncuk markalarını önerebilirim.
Teşekkür ederim.

Mavi boncuk yemi ekranın sağ üst köşesinde var ordan bakabilirsinz.

Bence sen benim gibi birkaç marka al hepsini güzelce harmanla ver. Ortaya karışık :)

Champion'u tavsiye eder misiniz arkadaşlar? O da yağlanmaya sebep oluyor mu?

Geri