petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kapıda ödeme yok

Konusu 'HOBİPET TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Erol çatar tarafından 2 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    bir tane sağlık ürünü beğendim . yanlız 28 30 tl lik bir ürün için ben internet ortamında kredi kartı kullanmak istemiyorum . şantiyede olduğum için havale yapcak durumda yok . eve gonderecegim ürünü kapıda ödeme ile almak istedim yanlış mybest de olan seçenek sizde yok ya havale ya kredi kartı istiyor kapıda ödeme olursa ilerde toplu siparişde veririm.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Erol bey sanal kart oluşturarak tek kullanımlık olarak kullanabilirsiniz ve en güvenli sistemdir bana göre size de tavsiye ederim. Sponsor firmalarımızdan yetkili arkadaşlar gördüğünde talebinizi dikkate alacaktır

3. Hobipet

Hobipet New Member

Beğenileri:
    1
    Erol Bey merhabalar;
    Firma politikamız gereği kapıda ödeme imkanı sunmuyoruz.Ancak bazen sizin gibi özel durumlarda bu hizmeti verebiliyoruz.Kapıda ödemeli sipariş vermek istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin,ödeme metodu yerine geldiğinizde havaleyi tercih edin,siparişiniz hakkındaki notlar bölümüne: ''Kapıda ödeme ile almak istiyorum.'' diye not düşerseniz,6tl kapıda ödeme farkı ile ürünü size gönderebiliriz.

Sayfayı Paylaş