Karadeniz Pet

kapıya sıkışan kuşum yemek yemiyor !!!! Lütfen yardım edin

• Konbuyu başlatan taylancapraz
  • Başlangıç tarihi
T

taylancapraz

Guest
Arkadaşlar kardeşim kuşu kapıya sıkıştırmış. Kuşun yarası yok ama 2 gündür ne yemek yiyor, ne su içiyor ne de ötüyor. Yakınlarda veteriner de yok ne yapabilirim lutfen yardım ediiin

Bir de kuşumun ishal. :( Arkadaşlar ne yapabilirim?

Ağzından köpük geliyo arkadaslar lütfen acil yardım edin :(

ihsaline patatesi haşla ver veya suyuna çay kaşığının ucuyla türk kahvesi koy tüy altlarına bak kan toplanmışmı bak vitamin ve mama ver mamanın içine vanilin koy ilgisini çeksin yer inş,durgunluğu normal haliyle korkmuştur

Sağolasın kardeşim. Kan toplamamış o konuda sıkıntısı yok ama yemek ve su istemiyor. Görünce saldırdığı seyler verdim, yemiyor, gagasina tutunca da kafasını ceviriyor. Siringa ariycam bi bulabilirsem onunla besliycem.

Korktugu için böyle yapıyordur. Umarım kısa sürede atlatır korkuyu

Teşekkürler. Umarim korkusu geçer. Biraz önce zorla su verdim hareketlendi biraz.

Zorlarsanız da size güveni azalabilir ama

Yok bi marulun ucunu islatip gagasina soktum birkaç kere, öyle öyle verdim. Şimdi kendisi kafesten çıktı, omzumda uyuyor. İİstanbuda bi veterinerle konuştum telefonla, bu tür durumlarda beslemeye yarayan özel şırıngalar varmış birazdan cikip ondan arıycam. Umarım bulurum ve ise yarar.

Bulursun ya pek zor degildir diye tahmin ediyorum onu bulmak

Muhtemelen. Ama Bartındayım, buraları da hiç bilmiyorum, belki veteriner bile bulamayabilirim.

Arkadaşlar hepinize tavsiyelerinizden dolayi teşekkür ederim. Ama kuş dayanamadı. Ölmeden önce nefes sorunu yaşadı ve ağzından balgam gelerek öldü. Sanırım akciğerleri zarar görmüş. Tekrar hepinize teşekkür ediyorum.

Geri