Karadeniz Pet

Kaplumbağamın Krallığı :)

• Konbuyu başlatan Umut Türkpençesi
  • Başlangıç tarihi
U

Umut Türkpençesi

Guest
ayz1Rz.jpg
[/url][/IMG]

eğer istanbul için kaplumbağa sahiplendirmek isteyen olursa . seve seve alabilirim .

evet benimki tek kişi için biraz büyük ama . yanına arkadaş arıyorum aklınızda olsun sizinde . sayısı farketmez ne kadar olursa sahiplenebilirim

oraya yarın gitsem orada bulabilirmiyim . şimdi neden alıyorsun diye kovalamasınlar ama beni :D bütün sitelerdeki sahiplendirmelere yazdım ama ilanları verip daha girmiyorlar sanırım .

Umut kardesim, bence kuru alani Turtle blank al, yada el yapimi kuru alan yap su seviyesini max kullan . hayvan dalip dalip cikabilsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:05 -->-> Daha önceki mesaj 06:56 --

Su kaplumbagaai formunda görmüştüm zaten ilanıni, oradada yazdik suyu yükseltmeni :)

Kuş içinde yer varmı hocam orada gidelim alalım hepsini :D

O bırakma olayı cok sacma bu hayvanlar 26 derecenin altinda suda yasayamaz, birde el ile beslendiginden kendi avlanamaz o yuzden açlıkdan ve soguk suda akciğer enfeksiyonundan ölür malesef. Birakmayi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Onun yerine biraz masraf yapip ömürlük bir akvaryum ve ekipman edinin :)
Kaplumbağa ile ilgili konu nerde ben oradayim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi :)

Erkekleri 25 dişileri 30 cm ye kadar uzuyor abi, bizim burdada vardi yapay bi gölde. Kışın hepsi ters dönmüşdu su yuzeyince icim acıdi, keske imkanim olsada hepsine bakabilsem.
Yasayacaklarni hic zannetmiyorum

Geri