petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaplumbağamın Krallığı :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Umut Türkpençesi tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Umut Türkpençesi

[​IMG][/url][/IMG]

eğer istanbul için kaplumbağa sahiplendirmek isteyen olursa . seve seve alabilirim .

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Umut Türkpençesi

evet benimki tek kişi için biraz büyük ama . yanına arkadaş arıyorum aklınızda olsun sizinde . sayısı farketmez ne kadar olursa sahiplenebilirim

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Maltepede petshopçunun önünde bi havuz var.
    Kaplumbağasından sıkılan getirip içine atıyor. Her boy var. Ne yer ne içerler bilemiyorum. :)

5. Umut Türkpençesi

oraya yarın gitsem orada bulabilirmiyim . şimdi neden alıyorsun diye kovalamasınlar ama beni :D bütün sitelerdeki sahiplendirmelere yazdım ama ilanları verip daha girmiyorlar sanırım .

6. kardellnn

kardellnn Guest

benim kaplumbağ var ve bakamıyorum :(

7. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Umut kardesim, bence kuru alani Turtle blank al, yada el yapimi kuru alan yap su seviyesini max kullan . hayvan dalip dalip cikabilsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:05 -->-> Daha önceki mesaj 06:56 --

Su kaplumbagaai formunda görmüştüm zaten ilanıni, oradada yazdik suyu yükseltmeni :)

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    İşte insanlar bakamadığı kaplumbağalarını getirip bahsettiğim havuza bırakıyorlar. :)

9. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Kuş içinde yer varmı hocam orada gidelim alalım hepsini :D

10. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Var, başı büyükte saka tutuyorlarmış. :)
    Polis yakalarsa 1250TL cezası var, yersen..

11. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    O bırakma olayı cok sacma bu hayvanlar 26 derecenin altinda suda yasayamaz, birde el ile beslendiginden kendi avlanamaz o yuzden açlıkdan ve soguk suda akciğer enfeksiyonundan ölür malesef. Birakmayi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Onun yerine biraz masraf yapip ömürlük bir akvaryum ve ekipman edinin :)
    Kaplumbağa ile ilgili konu nerde ben oradayim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi :)

12. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Bunların irilerini istanbulda bir parktaki gölette gördüm. Onları da salmışlar büyük ihtimal. Her boy vardı. Kışın ne yaparlar bilemem. :)

13. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Erkekleri 25 dişileri 30 cm ye kadar uzuyor abi, bizim burdada vardi yapay bi gölde. Kışın hepsi ters dönmüşdu su yuzeyince icim acıdi, keske imkanim olsada hepsine bakabilsem.
    Yasayacaklarni hic zannetmiyorum

Sayfayı Paylaş