Karadeniz Pet

karaoğlanın ırkı nedir acaba

polatmehmet65

Yeni Üye
öncelikle iyi akşamlar herkese kara oğlanın ırkı nedir acaba , arkadaşlar Bir tahmininiz varmı.kafesimdeki diğer kuşlara göre daha durgun . Irkından kaynaklı olabilir mi , yada tüye mi giriyor diye öyle acaba yardımcı olursanız sevinirim

EVaRY8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz çek yada yerli bu fotoğrafa bakarak bişey demek zor ancak kuşunuz erkekdir .

Farklı resimleri var fakat yükleme işlemi yapamadım tekrar deneyeyim

mGYJ7V.jpg

Ercan uçar üstat birde şu foto var yüklemeyi becerebildiysm tâbi.şimdiki düşüncen nedir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yerli veya Çek kırığı gibi geldi bana kuşunuz

Diğer kuslarima göre rahat 2 katı büyüklükte. Bu kadar büyük yerli var miydi bilmediğim için soruyorum. Diğer kuşlara göre çok hareketsiz yeme içmede sorun yok ama hep bi dinlenmede. Tüye falan mı girecek yoksa bi sorun mu var çözemedim

Kuşunuz daha birkaç aylık mı? Başındaki çizgiler hala var ama ceresi de maviye dönmüş yaşını anlayamadım. Ama çok güzel ve çok iri bir kuş. Gayet de sağlıklı görünüyor maşallah

Sağolun .En fazla 3 aylık kuş. Aynen göğüs ve gövde diğer kuşlara göre 2 katı. Ama bir halsizlik var üstünde onun sebebini çözemedim bir türlü .sağlık sorunu yok ise 3 -4 aya sert bir erkek 'olacak inşallah

Yüzündeki benekler belirgin ve iri aynı şekilde göğüs te .ıngiliz hollanda kırığı olabilir mi acaba. Faruk gezer ustam . Kuş durgun nedense iştah sorunu yok ama maşallahı var sebebi neden olabilir tüyleri kabarık ve devamlı dinlenmede yer değişimi sebep olabilir mi buna . Eve getireli 3 gün oldu.yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler:) birde şu durgunlugu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.nedense halsiz ve devamlı kabararak duruyor

İngiliz kırığı bence de maşallah güzel kuş Güle güle besleyin

Murat demir11 dışkı normal ama şimdi fark ettim kusuyor gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Tesekkürler sağolun. Çok severek değiştim kendi yavrumla. Ama bu kusma olayı kafama takıldı

Teşekkürler sağolun. Bu arada kafeste bir kuşum daha var bu durum onun için sorun oluşturur mu.elma sirkesi diğer kuş için problem yaratır mı. Şimdiden teşekkürler