petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kararsız Kaldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Dogukan36 tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Dogukan36
    Gizli

Dogukan36 Guest

Elime bir 100 lira para geçti bende önceden akvaryum ve 1-2 evcil hayvanla uğraşmış biriyim , hiç aklımda yokken muhabbet kuşu beslemek geldi aklıma sizce başka bir şekilde mi değerlendirmeliyim ? Öğrenciyim fakat yani harçlığımı falan alıyorum sizce parama değer mi ya da almalı mıyım ?

2. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Kardeşim paranın değerini bilmen hosuma gitti hangi şehirdesin ve kaç yaşındasın merak ettim .

3. Dogukan36
    Gizli

Dogukan36 Guest

Yaş 19 Küçük bir şehirde yaşıyorum

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ankarada olsaydin balik kus konusunda yardimci olurdum..Ama bence 1 tane de olsa kus al derim.

5. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Kardesim yardımcı olabilirim diye sordum ama bende istanbuldayım .

6. Dogukan36
    Gizli

Dogukan36 Guest

Ben durum olarak söylemedim zaten yani fazla uğraşı gerektiren bir iş mi ben çok hayvansever bir insanım bu yüzden söylüyorum yani elime hazır para geçmişken böyle mi değerlendirsem acaba diye ?

7. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşu ilgi ister onla konuşmlısın bakımını yapmalısın hasta oldumu burdan araştırıp tedavi etmelisin yani bir insan aileden biri gibi davranıcaksan al alıp bir köşede durucaksa alma çok var çünkü hefes edip alıp bakmayan.

8. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Muhabbetten alacagın zevk balıkla kıyaslanmaz bence.

9. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    100 lira para gectiyse eline max 70 lirasi gidecek kuş alırsan 30 tl yine cebine kaliyor :D

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

10. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Hangi şehirde yaşadığını söylersen o şehirde belki foruma giren üretici vardır yardımcı olurlar

Sayfayı Paylaş