petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kararsızım Yardım :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve taşkın tarafından 3 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. taşkın

taşkın Member

Beğenileri:
    14
    Arkadaşlar benim çifte attığım dişim çok ama çok huysuz ve korkak. Eşe atalı 1 ay olacak ama ortada bir şey yok ne yuvaya giriyor ne bir hareket ilk getirdiğimde bir koklaşma bir kaynaşma oldu 2 haftadır yan yana geldıklerı yok. Yem su katarken çok ürküyor ve tek yaptıgı sabah akşam tünekte uyumak. Hastada değil. Ne yapmalıyım ayırsam mı kı biraz alıştırıp sonra yine mi eşe atsam çok kararsız kaldım :(

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    En az 2 ay sabretmeli sonrasında ayırma denemelisiniz

3. taşkın

taşkın Member

Beğenileri:
    14
    Peki bir dişi çok sakinse ve devamlı tünekte uyuyorsa bu yumarta olduğunun göstergesimidir. Anüsüne baktığımda kızarıklıkta var gibi.

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    o kızarıklık hersey olabilir yağ,beze,ur,yumurta, kızgın lık yumurtası... böyle hiç birşey söylenemez net olarak... anlaşıyorlarsa bırak rahatsız etme kimi kus 1 ayda kimi kus 1 yılda verim verir ortamı sahiplenmesine rahat etmesine ve karakterine bağlı bu süre tamamen

5. taşkın

taşkın Member

Beğenileri:
    14
    Sakin bir yerde duruyorlar şua an zaten bekleyeceğim artık bakalım. Teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş