petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kararsızım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf Akyüz tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf Akyüz

Tek mi yoksa çift mi muhabbet beslemek arasında kararsız kaldım. Amacım hobi yapmak ticari değil. Kuşumun benden soğumasından ve fazla kuşların yapacağı gürültüden korkuyorum. Yorumlarınız?

2. kadir can ucun

Bende sizin gibi kararsızım.

#2 kadir can ucun, 1 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2014
  3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sakın eş alma yumurta hatasına düşme tek kuş en iyisi ben neler çekiyorum anlayamassın :) tek kuş en iyisi youtube de videoları var tek beslediğimde eş aldım sıkıntı başladı :)

4. ömer duran yagar

aynen hocam ben es aldım bır suru dert.yumurtlarken yavru cıkınca buyurken .

5. zeren

zeren New Member

Beğenileri:
    0
    Birbirinize arkadaş olmak istiyor,konuşturmak istiyorsan, tek erkek yavru al.
    Birbirlerine arkadaş olsun, muhabbetlerini dinleyeyim, yavrulasınlar diyorsan yavruyken çift al...

6. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Hocam kuşla hergün uzun uzun ilgilenecek bir sürü boş vaktiniz varsa tek kuş alın. Yok ben akşamdan akşama anca oda fazla sürmez diyosanız kesinlikle çift besleyin.

7. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Tek sana bağlı olur ve konuşur

8. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Tek kuşlada her dakika ilgilenilmesine gerek yok bence.Arkadaş önce kendi ne istedigine karar vermeli.Cift kustan yavru almak mı ? Tek kuşla dost olmak mı?

#8 t.ert08, 1 Haziran 2014
    Son düzenleme: 1 Haziran 2014
  9. Yusuf Akyüz

Çok güzel yazmışsınız. Yazın vaktim bol kuşumla ilgilenebilirim. Fakat okul zamanı üniverste öğrencisi olduğumdan ilgilenmem zor. En iyisi onuda düşünerek ona eş almak.

10. Kadir Yücel

Kadir Yücel New Member

Beğenileri:
    0
    Şayet pek ilgilenmiyorsan çift almakta fayda var bence.

11. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    şimdi tek muhabbet kuşu alsam alıştırdıktan sonra yanına eş alsam alıştırdığım ilk kuş bendn uzaklaşır mı yada aldığım ikinci kuş bana yaklaşır mı ?

12. Yusuf Akyüz

İlk kuş büyük oranda sizden uzaklaşır. Eş oldukları için ikinci kuşun size yakınlaşma ihtimali yok.

13. yelinka

yelinka Guest

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Kuşumla aram çok iyi, benden hiç ayrılmaz, sürekli kafamda, elimde, masamda, kafesinin kapısı da hep açık zaten... Ama çalışıyorum, çocuklar da var, hep ilgilenemiyorum... bazen kafesine giriyor, oturup uzaklara bakıyor, kendi kendine hafif hafif şakıyor, içim acıyor, ben kötülük mü ediyorum bu kuşa diye üzülüyorum... Bazen muhabbet kuşu sesi açıyorum bilgisayardan, ne yapacak diye bakıyorum, deli gibi bütün evi gezip kuş arıyor, sesleniyor, çok heyecanlanıyor... Uzun lafın kısası zor bir soru, ben de hala düşünüyorum...

14. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Ben aldığım kuşa yeterli ilgiyi gösteririm diyor isen tek kuş al , eğer kuşla ilgilenemem işim gücüm var kuş yanlız kalmasın diyor isen çift al.
    Herşey üretim ticaret değildir. Kuşlar yeterli ilgiyi göremeyince kendini yanlız hisseder strese bile girebilir.

15. Selphie

Selphie Guest

Bende öğrenciyim ilgilenebiliyorum sıkıntı olmuyor, ben sınava çalışıyorum o omzumda geziyor kafama konuyor falan :) yinede sen bilirsin tabi.

Sayfayı Paylaş