Karadeniz Pet

Kararsızım

• Konbuyu başlatan hure44
  • Başlangıç tarihi
H

hure44

Guest
Arkadaslar mavise bügün eş alacaktim (daha 4-5 aylik ama evde yanliz kaldiginda hem sıkılmasiin hemde buyuyunce yavru verirler esiyle diye) ama maviş cicikuş demeyi öğrendi (bıcır bıcır ses cikariyor zar zor anlasiliyor cicikuş dediği sanirim daha kucuk oldugundan) bu yüzden kararsiz kaldim es alsam mi? Almasam mi? Diye alsam ilerde yavrularim olacak almassam da konusmaya devam edecek siz olsaydiniz hangi secenegi secerdiniz ? Simdiden tesekurler

Benim kendi şahsi fikrim 1 ay daha sizinle birlikte eğitim almasına izin verin. Daha da öğretmeye çalışın kelimenizi.
Daha sonra bir eş alın ve anlaştıktan sonra da yumurtalarını görün :)

Mavişi tek bırakıp farklı bir çift alsanız nasıl olur :)

O zaman tek kalsın ileride sonuçta yine çoğalıcaklar bakamicaksınız.

Al gitsin be denemeye değer bence yavrularını eğitirsin yada çifthane alıp birinde kendi kuşunu diğerinde farklı bi çift bakarsın arayada karton koyarsın görmezler birbirlerini

Yok o anlamda değil yavrularim olursa bakarim sorun degil dediginiz gibi bir cift alip mavis tek de kalir bakarim ama o zaman cift yavrularsa onlarla bakmam gerekecek mavişi arada unuturum vb sıkıntı olur diye

Yok o anlamda değil yavrularim olursa bakarim sorun degil dediginiz gibi bir cift alip mavis tek de kalir bakarim ama o zaman cift yavrularsa onlarla bakmam gerekecek mavişi arada unuturum vb sıkıntı olur diye

Gel sen al bir eş buna tek kalmasın gelen yavrulardan seçersin birtane kendine en iyisi bu olur :)