petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kararsızım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hure44 tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. hure44

hure44 Guest

Arkadaslar mavise bügün eş alacaktim (daha 4-5 aylik ama evde yanliz kaldiginda hem sıkılmasiin hemde buyuyunce yavru verirler esiyle diye) ama maviş cicikuş demeyi öğrendi (bıcır bıcır ses cikariyor zar zor anlasiliyor cicikuş dediği sanirim daha kucuk oldugundan) bu yüzden kararsiz kaldim es alsam mi? Almasam mi? Diye alsam ilerde yavrularim olacak almassam da konusmaya devam edecek siz olsaydiniz hangi secenegi secerdiniz ? Simdiden tesekurler

2. Osman ÖKKEŞ

Benim kendi şahsi fikrim 1 ay daha sizinle birlikte eğitim almasına izin verin. Daha da öğretmeye çalışın kelimenizi.
    Daha sonra bir eş alın ve anlaştıktan sonra da yumurtalarını görün :)

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mavişi tek bırakıp farklı bir çift alsanız nasıl olur :)

4. Burak Boyacı

Burak beyle aynı fikirdeyim.

5. hure44

hure44 Guest

3 kusun bakimi zor olabilir bu yuzden sadece bu iki secenekten birini secmek zorundayim

6. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    O zaman tek kalsın ileride sonuçta yine çoğalıcaklar bakamicaksınız.

7. Erdem DEDE

Al gitsin be denemeye değer bence yavrularını eğitirsin yada çifthane alıp birinde kendi kuşunu diğerinde farklı bi çift bakarsın arayada karton koyarsın görmezler birbirlerini

8. hure44

hure44 Guest

Yok o anlamda değil yavrularim olursa bakarim sorun degil dediginiz gibi bir cift alip mavis tek de kalir bakarim ama o zaman cift yavrularsa onlarla bakmam gerekecek mavişi arada unuturum vb sıkıntı olur diye

9. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Gel sen al bir eş buna tek kalmasın gelen yavrulardan seçersin birtane kendine en iyisi bu olur :)

10. hure44

hure44 Guest

Haklısınız en yakın zamanda alayım ben cok tesekurler

Sayfayı Paylaş