Karadeniz Pet

Kardeş kuşlar

• Konbuyu başlatan muratünal
  • Başlangıç tarihi
M

muratünal

Guest
merhaba arkadaşlar 2 gün önce kardeş kuşlar ile ilgili konu açmıştım kardeş iseler çiftleştirsem sorun olurmu diye şimdi fotolarını attım bide şimdi bakın kardeşlarmi ?aldığım yere geri verip değiştirecektim ama gönlüm el vermedi .:D:D

http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vu39u.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
fotograflar görünmüyor.

vu3q2.jpg

Burdan kardeş olup olmadıklarını anlıyamıcam ama Maşallah güzel kuşlar iyide anlaşıyor gibiler :D Genelde üreticiler kardeş kuşları çaprazlama yaparak eşe atarlar.

Arkadaşlar ben ona inanmıyorum şuanda benimde iki çift kardeş kuum var ve ikiside kuluckada yavrularında bır tanesı cıktı cokda saglıklı sizde bence takmayın böyle konuları :)Hayırlı olsun güzel kuş

çok sağolun biriciktir onlar 8 aylık falanlar .aşırı eşler hem dişi çiftleşmeye aşırı istekli akıllı yemliğe tüy,kum falan taşıyo aklı sıra yumurtlicak:D ama sığmıyo

Arkadaşlar ben ona inanmıyorum şuanda benimde iki çift kardeş kuum var ve ikiside kuluckada yavrularında bır tanesı cıktı cokda saglıklı sizde bence takmayın böyle konuları :)Hayırlı olsun güzel kuş

istisnalar kaideyi bozmaş demişler. önerilen birşey değil kardeş kuşlar. ama zaten kardeş olduklarını da bilmiyoruz bu güzellerin. umarım sağlıklı yavrular verirler.

Amatör olarak yapsamda bu işi yavaş yvaş bişiler ögreniyoruz şuan bir problem yok çok şükür :)

onlar düşünmüyorsa sen mi düşüneceksin kardeş :D ?

Geri