petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kardeş kuşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratünal tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. muratünal

merhaba arkadaşlar 2 gün önce kardeş kuşlar ile ilgili konu açmıştım kardeş iseler çiftleştirsem sorun olurmu diye şimdi fotolarını attım bide şimdi bakın kardeşlarmi ?aldığım yere geri verip değiştirecektim ama gönlüm el vermedi .:D:D

http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vu39u.jpg

#1 muratünal, 23 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Aralık 2013
  2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    fotograflar görünmüyor.

3. muratünal

bide şimdi deneyin :D

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0

Burdan kardeş olup olmadıklarını anlıyamıcam ama Maşallah güzel kuşlar iyide anlaşıyor gibiler :D Genelde üreticiler kardeş kuşları çaprazlama yaparak eşe atarlar.

5. Hamitcan KARGILI

Arkadaşlar ben ona inanmıyorum şuanda benimde iki çift kardeş kuum var ve ikiside kuluckada yavrularında bır tanesı cıktı cokda saglıklı sizde bence takmayın böyle konuları :)Hayırlı olsun güzel kuş

6. muratünal

çok sağolun biriciktir onlar 8 aylık falanlar .aşırı eşler hem dişi çiftleşmeye aşırı istekli akıllı yemliğe tüy,kum falan taşıyo aklı sıra yumurtlicak:D ama sığmıyo

7. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    istisnalar kaideyi bozmaş demişler. önerilen birşey değil kardeş kuşlar. ama zaten kardeş olduklarını da bilmiyoruz bu güzellerin. umarım sağlıklı yavrular verirler.

8. Hamitcan KARGILI

Amatör olarak yapsamda bu işi yavaş yvaş bişiler ögreniyoruz şuan bir problem yok çok şükür :)

9. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    onlar düşünmüyorsa sen mi düşüneceksin kardeş :D ?

10. muratünal

::D:Dyorumlarınız için sağolun :D:D:D:D

11. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    Boncuk :D :D

Sayfayı Paylaş