Karadeniz Pet

Kardeş mubişler birbiriyle eşleştirilir mi?

Kardeş (aynı ağız yavrudan) Muhabbet kuşlarından eş yapan var mı?

• Kullanılan toplam oy
    12
Bence tavsiye etmiyorum bi arkadaşımın üretimhanesinde denedik ve yavruların hepsi nerdeyse sakat çıktı yani benim bildiğim gen çakışması dye birşey oluyo deneme tavsiye etmem yavruysa eğer kuşların takas et çift kuş al

Arkadaslar afedersiniz ama sacmalamayin, genetik bozuklulklar cakisiyor, hayvanlarin dna sindaki protein benzerlikleri %95 e yakin oldugu icin problemler daha net bir sekilde cikiyor, cahilligin luzmu yok acin okuyun, insanlarda nasil akraba evliliginden sakat cocuklar cikiyorsa bunun da ondan farki yok.

anne elinizde ise erkekle anneyi eş yapın bence illaki orjinalliği koruyacam diyorsanız

Güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Güncel .....

kardeş kuşlar eşleştrilmez. çiftin ilk kuluçkasından doğan yavrular 3. kuluçkadakiyle eşleştirilebilir en fazla. yoksa ters gaga gibi anomali oluşur.

Arkadaslar gerekli cevaplari verdiler daha konuyu hortlatmaya gerek yok.konuyu artik guncelleyip durmayin .

ben burdaki kuşcuya sordum sakat doguyor dedi 1 tane yavru getir ben ona takas yapak dedi

sakat yavru.ırk küçülmesi falan yalan işler.bunu yapan vicdansız bir kişiliğe sahiptir.ne kadar ahlaksız bir durumdur bu.gidin yavrularınızı takas edin,yeni yavrularla eş yapın.

Geri